مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

A J S

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/2/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,121
رمان خدمتکار جذاب من
میدونم که اسمش مال خودش نیست
اسم شخصیتاش پسره امیر پارسا که خواننده معروفیه و جدا از اون یه شرکت داره و دختره فاطمه که وضع مالیشون خوب نیست بخاطر مادرش که کماست میره خدمتکار امیر پارسا میشه بعد از مدتی میفمه که دختر گمشده ی اون خانواده‌س و دختردایی امیره
لطفا اسمش رو بگید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

lilo1313

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/2/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,122
داستان زندگی دختریه که پدرش تو بچگی رهاشون کرده و از پدرش متنفره و حتی خواهرشم علیه پدرش پر میکنه، بعدن درمیاد که عه مادره از اول خیانتکار بوده باباهه فرار کرده
مامانه با یه مرد پولدار ازدواج میکنه که دوتا پسر داره
به دوتا دخترش میگه مخ این پسرارو بزنید تا همیشه از نطر مالی تامین باشید

دختر بزرگه نقشه میکشه تو یه مهمونی پسر بزرگه فکر کنه باهاش خوابیده تا ازدواج کنن
ناخواسته پسر کوچیکه هم عاشق دختره میشه ولی اخرش با دختر کوچیکه ازدواج میکنه
یه جایی هم پسربزرگه میفهمه این دختره گولش زده و نقشه پول بوده

دوستپسر سابق دختره دختررو معتاد میکنه خیلی روند اعتیاد طول میکشه تا جایی که پسره میفهمه
پسره میبرش تو یه کلبه ترکش بده ولی یه شب میره پیش دختر عموش که نامزد سابقش بوده حرف بزنن ولی با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

fatemeh85

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/2/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,123
سلام ببخشید من دنبال یک رمان میگردم لطفاً کمکم کنید
درباره یه دختر بود که پدر و مادرش برای کاری به خارج میرن و فک کنم نمی تونن برگردند این دختره تصادف می‌کنه و یه فرد مشهور که به دختره زده اونو به خونه ی خودش می‌بره و دختره اونجا ساکن میشه ( فک کنم اسم امیر هم داشت مطمئن نیستم )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

fatiww

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/2/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,124
اسم این رمان ها رو کسی میدونه

دختری مذهبی تو دانشگاه عاشق استادش میشه که تازه از خارج اومده بود
خانواده هاشون ناراضی بودن چون خانواده دختر مذهبی و خانواده پسره کاملا متفاوت با اونا بودن
داداش دختر از قبل با خواهر همین پسر دوست بوده و شب خواستگاری دختره میبینه که اینا همون خانواده هستن ولی کسی نمیدونسته این موضوع رو
با کلی مخالفت دختره به عشقش میرسه و یک ماه صیغه بودن که بعدش عقد دائم کنن داشتن جهیزیه میچیدن تو خونشون که پسره نمیدونم چرا میذاره میره خارج
حالا دختره ده ساله که تنها و افسرده هست و تردش کردن
از اونطرف تو این ده سال برادر دختر با خواهر پسره ازدواج کرد ...
حالا یه روز دختره میره خونه داداشش میبینه عه عشقش برگشته ولی ازدواج کرده و با خانمش برگشته ایران
کسی می‌دونه اسمش...

گلبرگـ

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/9/23
ارسالی‌ها
31
پسندها
48
امتیازها
40
سطح
0

• #2,125
سلام وقت بخیر رمانی را میخواستم که دختر داستان داخل یک شرکت کار می کرد و پسره پلیس مخفی بود و بعدبا همکاری می کنند
سلام رمان ورود عشق ممنوع

narge3

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/2/24
ارسالی‌ها
4
پسندها
11
امتیازها
30
سطح
0

• #2,126
سلام
دنبال اسم یه رمانم
فقط یادمه دختری هست که هک بلده پدر و پدر بزرگ و عموهاش پلیس هستن و تو یه ماموریتن دختر شون فکر میکنه که پدرش خلافکاره میره با دشمن پدرش همکاری میکنه اسم شو میدونید؟ تو قسمت های اول داستان عموش براش ماشین ضد گلوله زرد میخره

آخرین ویرایش

narge3

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/2/24
ارسالی‌ها
4
پسندها
11
امتیازها
30
سطح
0

• #2,127
سلام من قبلاً یک رمانی را خوانده بودم اسم های شخصیت هاش را یادم نیست فقط بخشی از این داستانو یادم هست که سه تا دختر که دوست های صمیمی هستن برای سفر میرن کیش و اونجا با سه تا پسر که برای کار آمده بودند کیش برخورد میکنن که اولش با هم دیگه شروع میکنن کل کل کردن و بعد عاشق همدیگه میشوند
سلام فک میکنم کل کل شش نفره بوده

narge3

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/2/24
ارسالی‌ها
4
پسندها
11
امتیازها
30
سطح
0

• #2,128
سلام ببخشید من دنبال یک رمان میگردم لطفاً کمکم کنید
درباره یه دختر بود که پدر و مادرش برای کاری به خارج میرن و فک کنم نمی تونن برگردند این دختره تصادف می‌کنه و یه فرد مشهور که به دختره زده اونو به خونه ی خودش می‌بره و دختره اونجا ساکن میشه ( فک کنم اسم امیر هم داشت مطمئن نیستم )
سلام الاهه ماه هستش که انلاینه اسم فردی که نجاتش داد سام آریا س

ensiehh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/2/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,129
سلام دوستان من دنبال یه رمان میگردم اما فقط یه خلاصه ای ازش رو یادم میاد در مورد دختریه که فکر میکنه دوست پسرش ازش آتو داره قرص میخوره اما زنده میمونه و پسره متوجه این موضوع میشه و بهش برمیگرده اگه اشتباه نکنم پسره ام یه بوتیک داره ممنون میشم اگه اسمش رو میدونید کمک کنید

آخرین ویرایش

parnian.gh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/2/24
ارسالی‌ها
3
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

• #2,130
سلام
یه رمان بود که دو تا جلد بود جلد ۲ام شو میخوام درباره یه دختر بود که نامزدش فوت شده بعد حالش خوب نبوده و تو عقد بقيه میگفتن چون شوهرش مرده نبايد باشه بعد اتفاقی استاد دانشگاشو میبینه که یه دختر داره و بعد میفهمن که نامزدش که مرده بوده برادر گمشده همين استادست که تو بچگی گم شده و یه گردنبند داشته نامزده و دست دختره بوده و اخر سرم با اون استاده هم ازدواج میکنن