اطلاعیه سوال از شما کاربران یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 143
  • بازدیدها 9,031
  • کاربران تگ شده هیچ

lilix

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/3/19
ارسالی‌ها
291
پسندها
2,106
امتیازها
11,933
مدال‌ها
13
سطح
9

من تو هیچ انجمن دیگه ای نیستم و به نظرم اینجا عالیه اینجا با کسی رابطه ندارم که بفهمم کاربرا اخلاقشون چطوریه ولی مدیرا و ویراستارا واقعا زحمت میکشن و وقتشونو رایگان در اختیار ما میزارن:rose:
تنها شکایت من از ناظران رمانِ
در طول تایپ رمانم ناظر رمانم اصلا به من هیچ گونه پیامی راجب رمانم نداد فکر میکنم بهتره تو این مورد یکم سخت گیرتر باشین چون بعدش هم نویسنده ها و هم ویراستار ها اذیت میشن

امضا : lilix

KHAZAAN

مدیر تالار نقد + گوینده آزمایشی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/12/18
ارسالی‌ها
912
پسندها
65,836
امتیازها
58,773
مدال‌ها
35
سطح
43

• مدیر
سلام
خب من نمیگم تو انجمن‌های دیگه نیستم. هستم اما فعالیت نمی‌کنم و فقط نگاه می‌کنم. با این حال بین تمام انجمن‌هایی که تا الان دیدم یک رمان هم نظم بیشتری داشته و هم سرعت پاسخ دادنش به کاربرا بیشتر بوده. یک رمان خیلی خوبه. مدیرایی داره که هرچند بعضیاشون بدخلقی می‌‎کنن اما کارشونو بلدن و به وظایفشون عمل می‌کنن. اینکه این‌همه رمان داره تو انجمن تایپ میشه یعنی نویسنده‌ها به انجمن اعتماد دارن که اثراتشون رو اینجا به اشتراک می‌ذارن و همین اعتماد انجمن رو خیلی جای بهتری می‌کنه.
خب البته یه سری محدودیتا هم هست که بنظر من کاملا به جا هستن و اگه باشن خیلی بهتره تا نباشن! مثل محدودیتایی که برای تایپ رمان هستن.
اما در کل بعضی از کاربرا که سِمَت دارن خیلی رفتار تندی دارن. خب شاید بعضی مواقع رفتار...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : KHAZAAN

Atousa

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/12/18
ارسالی‌ها
1,162
پسندها
7,044
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

خوبیش اشتراک گذاری مطالب و اینکه کارباهاش راحته.بدی یانداره یااگ داره من متوجه نشدم

امضا : Atousa

A.Hamzeh

معلم انجمن
معلم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
2,342
پسندها
27,582
امتیازها
51,373
مدال‌ها
35
سطح
28

سلام خدمت گل های تو خونه
که دیگه همه چی شما مجازی شده
خب دوستان چند تا سوال داشتم میخوام بدون تعارف جواب بدید که کمک کنه انجمنمون بهتر بشه
خیلی ها به دید خیلی بی معرفتی که خیلی اندک هستن گفتن سایت یک رمان از ماها استفاده کرد و.... و خیلی توهین ها انجام دادن که سکوت کردیم همیشه، چون هر صحبتی لایق پاسخ دادن نیست
و گاها متهم شدیم به خیلی موارد
حالا اینام بی خیال بماند روزی که خودشون برسن بهش و متوجه بشن تفاوت در کجاست

سوالات من از شماها
خوبی های انجمن یک رمان نسبت به انجمن های مشابه که در اون هستید چیه

بدی های انجمن یک رمان نسبت به جاهای دیگه چی هست که میتونه بهتر باشه

هر چیزی که انجمن را کاری کرده از چشم شما بی...

امضا : A.Hamzeh

Ghazaleh.Sh

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
17/3/19
ارسالی‌ها
1,010
پسندها
5,327
امتیازها
23,673
مدال‌ها
15
سطح
12

سلام
منم قبلا عضو یه انجمن دیگه بودم و بدون رودربایستی بگم اول برای قرار دادن رمانی که جای دیگه هم گذاشته بودم عضو شدم، بعد یه موضوعی بیش اومد و مدتی نبودم ولی بعد به‌خاطر قالب انجمن برگشتم[!] ولی الان فقط تو این سایت فعالیت می کنم و از انجمن راضی‌ام!

مشکلی که دیدم همین بحث آموزش هست که یکم مطالب بخش‌ها(آموزشی) کمه؛ یه موضوع دیگه کم بودن منتقد هاست(شاید فقط رمان من نقد کمی داشته!)
در آخر ممنونم از سایت خوبتون!

آخرین ویرایش

H.m.S

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/9/19
ارسالی‌ها
26
پسندها
443
امتیازها
2,590
سطح
0

خب به نظرم این انجمن ن چیزی کم داره و ن بدی داری راستش خیلیم خوبه
و خوبیاشم اینکه همه همجوره واسه پیشرفت این انجمن تلاش می کنن از جمله مدیر ، ویراستاران و حتی
کاربران

امضا : H.m.S

#AMIR#

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
31/8/18
ارسالی‌ها
1,338
پسندها
12,546
امتیازها
46,373
مدال‌ها
24
سطح
28

سلام
بهترین و قوی ترین سایت رمان
عالیه، نظم خیلی خوبی که داره، مدیر های با تجربه و عالی که داره
و...
ولی یه چیز بنظرم من باید سخت گیری بیشتر بشه
یعنی باید به ناظر های رمان سخت گیری بیشتر بشه تا ناظر رمان هم به نویسنده یه مقدار سخت بگیر
ولی نه تا حدی که نویسنده کلافه بشه و بره جایی دیگه برای نویسندگی
و خیلی ممنون بابت همه زحمت های که میکشید

امضا : #AMIR#

mathew

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/1/20
ارسالی‌ها
117
پسندها
1,068
امتیازها
6,533
مدال‌ها
1
سطح
0

انجمن از همه نظر عالی فقط یه مشکلی هست
من تو گوگل بعضی موضوعاتی که تو انجمن گذاشتم رو سرچ کردم ولی اصلا نیاورد و اولین جستجو ها هم بی معنی بود
میخوام بگم لطفا رو سئو و سرچ گوگل انجمن کار بشه اینطوری به جز کاربرای خودمون هیچکس نمیتونه انجمن رو ببینه و این خیلی بده
مثلا ترجمه آهنگ های گروه اسکور تو هیچ سایتی نیست و من تصمیم گرفتم تو انجمن بزارم تا کسایی مثل من اگه سرچ کردن وارد انجمن بشن اما بعد از اینکه جستجوش کردم تو صفحه ی اول که نبود دومم نگشتم .
درهر صورت سئو خیلی مهمه خیلی به پیشرفت و جذب اعضای جدید کمک میکنه لطفا کاری کنید :)

Harry_QW

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
17/11/18
ارسالی‌ها
3,817
پسندها
33,793
امتیازها
65,673
مدال‌ها
30
سطح
33

• مدیرکل
درود
من تو اکثر انجمن ها به عنوان کاربر غیرفعال هستم و بارها با اقای علی غلامی صحبت کردم و با اقا مجتبی! و با کلی مدیران دیگه که الان عضو اینجان و یا اخراج شدن و یا کلا رفتن از اینجا...
در هرصورت...
انجمن ما خوبه و من هرماه مقایسه میکنم انجمن یک رمان رو با سایر انجمن ها! بارها گفتم؛ انجمن یک رمان روند و پیگیری کاراش و گزارشات بهترینه! که سایر انجمنا رو خارج از گود کرده! اما دارم رک میگم و رومم با اقا رضاست و به خودتونم گفتم اقا رضا یسری چیزا هست که ان شاءالله خودتون به مرور میفهمینشون و شفاف سازی میشه! این موارد هم حل شه انجمن فوق العاده میشه!
دیگه هیچ عیبی روش نمیشه گذاشت!
تا پارسال که با نشریه علی در تماس بودم گفتن هیچ کتابی رو ما از انجمن چاپ نمیکنیم مگر به خواسته خود نویسنده باشه و...

امضا : Harry_QW

نگاردال

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
7/8/18
ارسالی‌ها
837
پسندها
21,429
امتیازها
46,373
مدال‌ها
27
سطح
28

روزتون بخير!
گفتيد خوبى ها و بدى ها رو بگيم درسته؟
پس اميدوارم انتقاد پذير باشيد.
درر اينكه يك رمان زده رو دست انجمن امثال x كه خودشونو برترين انجمن رمان نويسى معرفى مى كنن با سابقه اى درخشان و چند ساله شكى نيست!
شما مدير خوبى هستى تا اونجايى هم كه ما ديدم هواى نويسنده هاتو داشتى
ولى...
مى خوام يه سوال بپرسم
مدير تالار ترجمه و هنر و كميك I'm.JãS❀ Jãs.I الان كجاست؟
از اخرين بازديد نصف نويسنده هاى معروف انجمن چقدر مى گذره؟
اقا رضا من چند ساله عضو انجمنتم از روزى كه بنشت كارتو گذاشتى ما بوديم و ديدم!
ولى كل تشكر از تيم مديريت رو مى شه از اخرين بازديدشون ديد كه نه تنها پروفايل هاشون خاك مى خوره بلكه با كوهى از دلخورى از پيشتون رفتن!
تالار فرهنگ و مذهب خاك مى خورد...

آخرین ویرایش
امضا : نگاردال

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا