• موارد مهم: 1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد. 2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد). 3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد. 4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید. 5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد. 6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید. 7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.

سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، پزشکان و جانبازان به قوت خود باقی است/توصیه روانشناسان برای بازیابی آرامش پس از زلزله چیست؟

  • شروع کننده موضوع ldkh
  • تاریخ شروع

ldkh

مدیر تالار اخبار + نویسنده انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
عضویت
5/22/17
ارسال ها
1,405
لایک ها
1,693
امتیاز
113
#1
پربازدیدترین و پربحث ترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان را می‌توانید در این بسته خبری مشاهده کنید.
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آلودگی رودخانه بشار، رود کارون را تهدید نمی کند،صادر نشدن گواهی اسقاط، طرح نوسازی تاکسیرانی را مختل کرده است و غیره از مهمترین و پر بازدیدترین بحث‌های روز پنج شنبه(بیست و یکم دی ماه) در حوزه اجتماعی بود.
در ادامه مهمترین اخبار بیست و یکم دی ماه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان را مرور می‌کنید.

آلودگی رودخانه بشار، رود کارون را تهدید نمی کند
سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آلودگی رودخانه بشار به رود کارون نمی رسد و خود پالایندگی رودخانه باعث رفع آلودگی می شود.

سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، پزشکان و جانبازان به قوت خود باقی است
‌سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران گفت:سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، پزشکان و جانبازان برای ورود به محدوده طرح، به مانند قبل است.

طرح جدید ترافیک باید بازنگری‌ شود
محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه با کلیات طرح جدید ترافیک موافق هستیم، گفت: طرح جدید ترافیک باید بازنگری‌ شود که پس ارائه به شورا جزئیات‌ آن را بررسی می‌کنیم‌.

توصیه روانشناسان برای بازیابی آرامش پس از زلزله چیست؟
توجه به توصیه روانشناسان در کاهش اضطراب و استرس و سایر پیامد‌های روحی پس از زلزله از اهمیت بالایی برخوردار است.

صادر نشدن گواهی اسقاط، طرح نوسازی تاکسیرانی را مختل کرده است
سرپرست اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت:پرداخت نکردن هزینه گواهی اسقاط از سوی دولت، موجب شده خودروسازان پیش فاکتور تحویل تاکسی را صادر نکنند.

حریق در ساختمان قدیمی چهارراه کالج/ نجات 2 نفر از میان دود و آتش
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از مهار حریق ساختمان مسکونی قدیمی حوالی چهارراه کالج و نجات 2 نفر از میان دود و آتش خبر داد.

آخرین وضعیت پرونده حمید صفت/ پرونده همچنان منتظر نظر پزشکی قانونی
عسگر قاسمی آقباش وکیل مدافع حمید صفت رپر معروف آخرین وضعیت پرونده موکلش را تشریح کرد.

نظر پليس مهم است اما هنوز هيچ سهميه ای برای طرح ترافيك در نظر گرفته نشده است
زهرا نژاد بهرام عضو شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت نظر پلیس در طرح ترافیک جدید گفت:میزان سهمیه و اینکه چگونه این افراد وارد طرح شوند ، مهم است.