• موارد مهم: 1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد. 2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد). 3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد. 4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید. 5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد. 6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید. 7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.

نظر پليس مهم است اما هنوز هيچ سهميه ای برای طرح ترافيك در نظر گرفته نشده است

  • شروع کننده موضوع ldkh
  • تاریخ شروع

ldkh

مدیر تالار اخبار + نویسنده انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
عضویت
5/22/17
ارسال ها
1,405
لایک ها
1,693
امتیاز
113
#1
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت نظر پلیس در طرح ترافیک جدید گفت:میزان سهمیه و اینکه چگونه این افراد وارد طرح شوند ، مهم است.

زهرا نژاد بهرام عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در واکنش به انتشار خبری از سوی رئیس پلیس راهور مبنی بر اعلام سهمیه طرح ترافیک اقشار خاص در طرح جدید ترافیک سال 97 گفت: هنوز هیچ لایحه‌ای به شورا نیامده است و این مطالب صرفا دیدگاه و نظر پلیس راهور است.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه وقتی قرار است طرحی تغییر کند باید نظر تمام افراد ذی نفع در نظر گرفته شود، اظهار کرد: مجری طرح پلیس راهور است و نظر پلیس باید بررسی شود چرا که شهرداری تنها یک بخش مسئله است.
نژاد بهرام با بیان اینکه کاهش آلودگی هوا مبنای تغییر در ضوابط ورود به محدوده طرح ترافیک است، گفت: ما پزشکانی داریم که برای درمان بیماران به مرکز شهر سفر می‌کنند و قرار نیست در طرح جدید آنها را از رسیدگی به بیماران محروم کنیم.
وی با اشاره به نظر پلیس مبنی بر در نظر گرفتن سهمیه برای اقشار خاص گفت: اینکه میزان این سهمیه چقدر است یک بحث است و اینکه چگونه این افراد می‌خواهند وارد طرح شوند، یک بحث دیگر است.
عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه شهرداری هیچ تمرکزی روی بحث درآمد از طریق عوارض ورود به طرح ترافیک ندارد، تأکید کرد: دغدغه اصلی ما کنترل آلودگی هوا است.
نژاد بهرام گفت: یک بخش افزایش قیمت است چرا که افزایش قیمت باعث کاهش ورودی به طرح ترافیک می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه هنوز لایحه‌ای در خصوص طرح جدید ترافیک به شورا نیامده است، اظهار کرد: از معاون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران درخواست کردیم که هرچه سریعتر برای ارسال لایحه اقدام کنند و به ما گفتند در حال حاضر مدل‌سازی کردیم و باید ببینیم که روی آلودگی هوا تأثیر می‌گذارد.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه افزایش قیمت یکی از روش‌هایی است که می تواند به کاهش آلودگی هوا کمک کند، خاطر نشان کرد: در گذشته اگر سهمیه‌ای وجود داشت متقاضیان مبلغی را پرداخت می‌کردند و هرگز اینطور نبود که به صورت کاملا رایگان مجوز ورود به طرح ترافیک بگیرند.
نژاد بهرام در پایان خاطر نشان کرد: پلیس سهمیه‌ جداگانه ای برای اقشار خاص مانند خبرنگاران و پزشکان در نظر می‌گیرد، چرا که قرار است آنها به جامعه خدمات بدهند.
انتهای پیام/
 
Similar threads Forum Replies Date
همسر داری 4
تایپیک های دنباله دار 3
سینما ، تلویزیون و تئاتر 3
تایپیک های دنباله دار 88
طبیعت و جانداران 0