• موارد مهم: 1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد. 2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد). 3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد. 4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید. 5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد. 6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید. 7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.

طرح جدید ترافیک باید بازنگری‌ شود

  • شروع کننده موضوع ldkh
  • تاریخ شروع

ldkh

مدیر تالار اخبار + نویسنده انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
عضویت
5/22/17
ارسال ها
1,405
لایک ها
1,693
امتیاز
113
#1
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه با کلیات طرح جدید ترافیک موافق هستیم، گفت: طرح جدید ترافیک باید بازنگری‌ شود که پس ارائه به شورا جزئیات‌ آن را بررسی می‌کنیم‌.

محمد علیخانی‌ در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پاسخ به سوالی‌ مبنی بر اینکه چرا با وجود پارلمان‌ محلی ( شورای شهر ) اما پارلمان‌ ملی ( مجلس ) به مسئله‌ طرح ترافیک تهران ورود کرده، گفت: مجلس طبق قانون اساسی حق دارد در همه امور اظهارنظر‌ کرده و قانون تصویب‌ کند، اما باید ساز و کارهای قانونی رعایت شود.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با بیان اینکه قانون ساز و کار این مسئله را مشخص کرده، بیان کرد: این طرح باید ابتدا در شورای عالی ترافیک تهران تصویب‌ و سپس در شورای شهر نرخ‌گذاری شود.
وی افزود: اگر شورا هیچ نرخی را مشخص نکند این طرح از بین می‌رود.
علیخانی با بیان اینکه شورا با کلیات طرح جدید موافق است، بیان کرد: ما روی جزئیات‌ آن حرف داریم‌ و پس از آن که طرح به شورا رسید‌ جزئیات‌ آن را بررسی می‌کنیم‌.
وی با تأکید بر اینکه طرح جدید ترافیک باید بازنگری‌ شود و رانت‌های موجود حذف شود‌، گفت: برخی مسئولان‌ با گرفتن‌ چند کارت شناور‌ آن را در مناسبت‌های خاص به اطرافیان‌ خود هدیه‌ می‌دادند‌ که یکی از اهداف این طرح، حذف رانت ها است زیرا بیشتر مردم از این امتیاز محروم بودند و فقط افراد خاص می‌توانستند از آن استفاده کنند.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: هدف اصلی از این طرح این است که اولاً رانت حذف شود‌ و با برقراری عدالت همه مردم بتوانند به طور مساوی از آن استفاده کنند