طالع بینی سمبل های ماه تولد – نمادهای ماه تولد

• نویسنده موضوع MEHR.AFAQ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 34
  • بازدیدها 1,848
  • کاربران تگ شده هیچ

G.ASADI

مدیر بازنشسته ادبیات
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
10/4/20
ارسالی‌ها
1,258
پسندها
41,124
امتیازها
60,573
مدال‌ها
24
سطح
38

سمبل های ماه تولد – نماد و سمبل ماه دی

سمبل ماه دی حیوان بز است و عنصر وجودشان خاک . همچنین ماگنولی ، گل محبوبشان است و روز شنبه روز مبارکشان . متولدین ماه دی معروف به “با آرمان تجربه کردن” هستند و ستاره حاکم آن ها ساترن(زحل) است . فلز وجودشان سرب و سنگ خوش یمن آن ها عقیق رنگارنگ است . رنگ محبوب متولید ماه دی ماگنولی و عدد خوش یمنشان ۸ است . متولدین ماه دی شخصیت کاردینالی دارند و “من به کار میگیرم” شعار آن هاست .
:53:

امضا : G.ASADI

Zahra_chitsazii

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/8/20
ارسالی‌ها
368
پسندها
511
امتیازها
5,773
سطح
0

آذر!

Zahra_chitsazii

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/8/20
ارسالی‌ها
368
پسندها
511
امتیازها
5,773
سطح
0

سمبل ماه آذر اسب با سیمای انسان است و عنصر وجودشان آتش . همچنین میخک ، گل محبوبشان است و روز پنجشنبه روز مبارکشان . متولدین ماه آذر معروف به “با آرمان کسب اطلاعات” هستند و ستاره حاکم آن ها ژوپیتر (مشتری) است . فلز وجودشان قلع و سنگ خوش یمن آن ها فیروزه است . رنگ محبوب متولید ماه آذر ارغوانی و عدد خوش یمنشان ۳ است . متولدین ماه آذر شخصیت راوی دارند و “من میبینم” شعار آن هاست .

بَهآرنارنج

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
27/12/21
ارسالی‌ها
1,980
پسندها
6,293
امتیازها
28,973
مدال‌ها
15
سطح
13

سمبل های ماه تولد – نماد و سمبل ماه دی

سمبل ماه دی حیوان بز است و عنصر وجودشان خاک . همچنین ماگنولی ، گل محبوبشان است و روز شنبه روز مبارکشان . متولدین ماه دی معروف به “با آرمان تجربه کردن” هستند و ستاره حاکم آن ها ساترن(زحل) است . فلز وجودشان سرب و سنگ خوش یمن آن ها عقیق رنگارنگ است . رنگ محبوب متولید ماه دی ماگنولی و عدد خوش یمنشان ۸ است . متولدین ماه دی شخصیت کاردینالی دارند و “من به کار میگیرم” شعار آن هاست
:)

امضا : بَهآرنارنج

دختر جنوب

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/2/22
ارسالی‌ها
338
پسندها
224
امتیازها
1,728
مدال‌ها
5
سطح
3

شهریور

امضا : دختر جنوب

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا