انگیزشی ۵ راز خوشبختی بیل گیتس

• نویسنده موضوع RiRa-M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 113
  • کاربران تگ شده هیچ

RiRa-M

گوینده انجمن + مدیر بازنشسته
گوینده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/11/20
ارسالی‌ها
2,416
پسندها
18,150
امتیازها
48,373
مدال‌ها
27
سطح
24

• نویسنده موضوع
افراد ثروتمند و میلیاردر لزوما خوشحال و خوش‌بخت نیستند، اما «بیل گیتس»؛ بنیان‌گذار مایکروسافت، جزو معدود ثروتمندانی است که احساس خوش‌بختی و خوشحالی می‌کند.

۵ راز خوشبختی بیل گیتس فاش شد!

اخیرا، در برنامه معروف «Ask Me Anything» ردیت حدود ۳۰ دقیقه از بیل گیتس پرسش‌های شخصی و خانوادگی می‌شود و از جمله از او می‌پرسند: «آیا شما خوشحال هستید؟» و «چه چیزی شما را خوشحال می‌کند؟»

دومین ثروتمند دنیا در سن ۶۳ سالگی پاسخ می‌دهد: «بله؛ وقتی ۳۰ ساله بودم. فکر نمی‌کردم که افراد در دهه ۶۰ زندگی خود بسیار باهوش یا سرگرم‌کننده باشند. حالا من تغییر عقیده دادم و اگر درباره ۲۰ سال بعد سوال کنید؛ به شما خواهم گفت افراد ۸۰ ساله...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : RiRa-M
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Rikadow

RiRa-M

گوینده انجمن + مدیر بازنشسته
گوینده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/11/20
ارسالی‌ها
2,416
پسندها
18,150
امتیازها
48,373
مدال‌ها
27
سطح
24

• نویسنده موضوع
۱. بیست سال بعد خودتان را تصور و با او صحبت کنید
هیچ روش مطمئن‌تری برای به دست آوردن دیدگاه تازه درباره مشکلات خارق‌العاده آینده وجود ندارد جز اینکه خودتان را ۲۰ سال پیرتر تصور کنید و با این خود به گفتگو بنشینید.
همیشه خود ۲۰ سال پیرتر، فردی عاقل‌تر است و می‌تواند به شما آرامش، شادی و آسانی طی کردن مسیر را بدهد. همان‌طور که بیل گیتس اعتراف می‌کند؛ همه ما در سنین ۴۰، ۶۰ و ۸۰ سالگی مشغول گفتگو با جوان ۲۰ ساله خودمان هستیم.
وقتی در ۵۰ سالگی هستید و با خود ۲۰ سالگی صحبت می‌کنید؛ یک فرد پیر و فرصت از دست داده به حساب می‌آیید، ولی وقتی با خود ۷۰ ساله صحبت می‌کنید؛ به شما می‌گوید چقدر هنوز جوان، قدرتمند و دارای فرصت هستید.
هنگامی که برای ۱۵ دقیقه با خود خلوت می‌کنید و در مکانی ساکت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : RiRa-M
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Rikadow

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا