مباحث متفرقه جین استین

• نویسنده موضوع ISET1
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 708
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ISET1

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/7/17
ارسالی‌ها
3,867
پسندها
14,693
امتیازها
61,873
مدال‌ها
19
سطح
24

• نویسنده موضوع

اول مطمئن شو که پاهایت را در جای درست گذاشته‌ای، سپس با خیال راحت بایست.

اگر چیزی را متوجه نشدی نگران نباش؛ اما تلاش برای فهمیدن یک موضوع بسیار باارزش است.

من هیچ‌گاه دعاهای مادرم در حق خودم را فراموش نمی‌کنم. همان دعاها بود که به زندگی من معنا بخشید.

آمریکا هیچ‌گاه توسط بیگانگان از میان نخواهد. ما زمانی نابود می‌شویم که آزادی ما از ما گرفته شود.

من بسیار کند قدم برمی‌دارم؛ اما هیچ‌گاه به عقب قدم برنمی‌دارم‌.

تو نمی‌توانی از مسئولیت‌های فردا با طفره رفتن‌های امروزت شانه خالی کنی.

هیچ دروغ‌گویی این‌قدر خوش حافظه نیست...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

ISET1

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/7/17
ارسالی‌ها
3,867
پسندها
14,693
امتیازها
61,873
مدال‌ها
19
سطح
24

• نویسنده موضوع
100 يوروئي
درست هنگامي است که همه در يک بدهکاري بسر مي برند و هر کدام برمنباي اعتبارشان زندگي را گذران مي کنند.

ناگهان، يک مرد بسيار ثروتمندي وارد شهر مي شود.
او وارد تنها هتلي که در اين ساحل است مي شود، اسکناس 100 يوروئي را روي پيشخوان هتل ميگذارد
و براي بازديد اتاق هتل و انتخاب آن به طبقه بالا مي رود.
صاحب هتل اسکناس 100 يوروئي را برميدارد و در اين فاصله مي رود و بدهي خودش را به قصاب مي پردازد.
قصاب اسکناس 100 يوروئي را برميدارد و با عجله به مزرعه پرورش خوک مي رود و بدهي خود را به او مي پردازد.
مزرعه دار، اسکناس 100 يوروئي را با شتاب براي پرداخت بدهي اش به تامين کننده خوراک دام و سوخت ميدهد.
تامين کننده سوخت و...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Arsin

ISET1

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/7/17
ارسالی‌ها
3,867
پسندها
14,693
امتیازها
61,873
مدال‌ها
19
سطح
24

• نویسنده موضوع
جملات زیبای ریچارد برانسون
سخنان و جملات زیبای ریچارد برانسون . سر ریچارد چارلز نیکولاس برانسون کارآفرین و سرمایــه گذار بریتانیایی

سرگرمی یکی از مــهمترین و کم ارزش ترین مواد در هر سرمایــه گذاری موفق است. اگر شما سرگرم کننده نیستید . احتمالا زمان آن فرا رسیده است کــه آن را ترک کنید و چیز دیگری را امتحان کنید.

از شکست های خود خجالت نکش. از آنــها یاد بگیر و دوباره شروع کن.

کارکنان را طوری آموزش بده کــه بتوانند شرکت تو را ترک کنند . ولی طوری با آنــها رفتار کن کــه نخواهند شرکتت را ترک کنند.

داشتن یک شنونده خوب برای رهبری خوب ضروری است. شما باید بــه افرادی کــه در خط مقدم هستند گوش دهید.

جملات...

ISET1

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/7/17
ارسالی‌ها
3,867
پسندها
14,693
امتیازها
61,873
مدال‌ها
19
سطح
24

• نویسنده موضوع
2

ویلیام شکسپیر

حدس زدن نام صدرنشین این جدول چندان سخت نیست؛ بی‌شک جز «ویلیام شکسپیر» کسی نمی‌تواند رتبه‌ی نخست را در این فهرست به خود اختصاص دهد. پس از بزرگترین نمایشنامه‌نویس و شاعر تاریخ ادبیات انگلیس نام «چارلز دیکنز» رمان‌نویس کلاسیک آثاری چون «اولیور توییست» و «آرزوهای بزرگ» به چشم می‌خورد.

اولین نویسنده‌ی آمریکایی که در میان 50 چهره‌ی برتر ادبی جهان قرار گرفته، «مارک تواین» نویسنده‌ی داستان‌های معروف «تام سایر» و «هاکلبری فین» است. «ادگار آلن پو» و «ولتر» رتبه‌های پنجم و ششم را از آن خود کرده‌اند و پس از آن‌ها «اسکار وایلد»، «ولفگانگ ون گوته» و «دانته الیگیری» قرار...

ISET1

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/7/17
ارسالی‌ها
3,867
پسندها
14,693
امتیازها
61,873
مدال‌ها
19
سطح
24

• نویسنده موضوع
نام «جین آستین» به عنوان نخستین زن نویسنده‌ در این فهرست خودنمایی می‌کند. خالق شاهکارهای کلاسیکی چون «اما» و «غرور و تعصب» رتبه‌ی یازدهم را دارد و بعد از وی «سموئل جانسون» و «هومر» بزرگترین شاعر یونانی حماسه‌ی «ایلیاد» و «اودیسه» در این رده‌بندی قرار دارند.

«لرد بایرون»، «والت ویتمن»، «جان میلتون»، «جفری چاسر»، «ویرژیل» و «ویلیام وردرورث» رتبه‌های 14 تا 19 جدول 50 شخصیت برتر ادبی جهان را از آن خود کرده‌اند.

«استفن کینگ» با کسب رتبه‌ی بیستم‌، اولین نویسنده‌ی معاصری است که نامش در کنار چهره‌های درخشان ادبیات کلاسیک جهان دیده می‌شود. این جنایی‌نویس آمریکایی که به «دیکنز مدرن» شهرت دارد،‌ مجموع رمان‌های تریلر بسیاری را به نگارش درآورده و از محبوبیت بالایی برخوردار است. آثار کینگ که در...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] kimia_Rh

Afsaneh.Norouzy

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
4/6/19
ارسالی‌ها
4,270
پسندها
100,326
امتیازها
74,373
مدال‌ها
52
سطح
43

تاپیک قفل شد

امضا : Afsaneh.Norouzy
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.