داوری: باید فراتر از آسیا را ببینیم/ مسیر درخشش بانوان در بسکتبال ادامه خواهد داشت

• نویسنده موضوع FATYMArr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 80
  • کاربران تگ شده هیچ

FATYMArr

مدیر تالار دبیرستان و دانشگاه + عکاس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار دبیرستان
تاریخ ثبت‌نام
30/6/20
ارسالی‌ها
6,967
پسندها
21,239
امتیازها
69,773
مدال‌ها
37
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • مدیر
پایگاه خبری فوتبالی- رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: تلاش کردیم در مدت زمان حضورمان در فدراسیون به وعده های انتخاباتی عمل کنیم و عملکردم مشخص می کند می توانم باشم یا که خیر.

به گزارش فوتبالی، جواد داوری در نشست خبری فدراسیون بسکتبال اظهار داشت: حدود ۱۶ ماه از حضورم در فدراسیون به سرعت گذشت که هر روزش سختی های زیادی داشت اما به لطف دوستان تلاش کردیم ساختارسازی‌هایی انجام شود و به شعارها و وعده ها عمل کنم. تلاش این است که دوباره بسکتبال را در آسیا و در جهان مطرح تر کنیم. تفکر من این است که اول سهمیه های آسان تر را بگیریم و بعد در جام های جهانی مثمر ثمرتر باشیم و باید از آسیا فاصله بگیریم. برای این کار هم باید آموزش را جدی بگیریم که چند سالی است که مغفول مانده است.

وی در مورد وضعیت سازمان لیگ...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

FATYMArr

پرسنل مدیریت
مدیر تالار دبیرستان
تاریخ ثبت‌نام
30/6/20
ارسالی‌ها
6,967
پسندها
21,239
امتیازها
69,773
مدال‌ها
37
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • مدیر
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: پشتوانه سازی و تمرکز در رده های پایه قطعا جواب خوبی خواهد داد. تیم ملی ما زمانی توانست در آینده نتیجه بگیرد که یک استعدادیابی خوب صورت گرفت. امیدواریم در این دوره نیز همین اتفاق بیفتد و باید فراتر از آسیا را ببینیم. در بسیاری از فاکتورها بسکتبالیست های خودمان را با اروپایی ها مقایسه می‌کنم. البته آسیایی ها هم بیکار ننشسته اند و مسابقات زیادی را در رده های پایه برگزار می‌کنند. بچه های ما هم با فاکتور توانایی، قدرت و غیرت و تعصب همیشه افتخار آفرینی کرده اند.

وی در خصوص نتیجه بانوان نوجوان عنوان کرد: نتایج خوبی کسب کردند و این مسیر قطعا ادامه خواهد داشت و باید مسابقات زیادی را برگزار کنیم و بچه ها با رقبای خود بیشتر آشنا شوند. حالا اینکه چند سالی در مورد...

FATYMArr

پرسنل مدیریت
مدیر تالار دبیرستان
تاریخ ثبت‌نام
30/6/20
ارسالی‌ها
6,967
پسندها
21,239
امتیازها
69,773
مدال‌ها
37
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • مدیر
رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد انتخاب مشاوران و اینکه ممکن است او را به بیراهه ببرند، گفت: من خیلی دیر و سخت تصمیم می‌گیرم. ما باید بپذیریم که در پرورش کادر مدیر و داور ضعیف عمل کرده‌ایم، اما مطمئن باشید زمانی که فدارسیون را تحویل دهم یک سری نفرات جدید و مورد اعتماد در فدراسیون حضور خواهند داشت. البته ما با افراد زیادی مشورت می‌کنیم و بهترین نظرات را انتخاب می‌کنیم.

داوری در مورد شرایط فدراسیون گفت: یک سری اتفاقات در خصوص بسکتبال افتاده که در مورد آنها صحبت نخواهم کرد چون پیکره بسکتبال آسیب خواهد دید. عملکرد من مشخص می‌کند که می‌توانم باشم یا خیر. برخی اوقات آنقدر درگیر کار می‌شویم که اصلا فرصت پاسخگویی به تلفن‌ها را ندارم و شاید به برخی دوستان بربخورد. از سوی دیگر می‌دانیم که از داخل...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا