• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی آموزشی | تنظیم دوربین برای عکاسی از خورشید

• نویسنده موضوع -Atlas
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 60
  • کاربران تگ شده هیچ

-Atlas

سرپرست تالار عمومی + گوینده انجمن
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
8,392
پسندها
27,462
امتیازها
83,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
. ساعت طلایی
“ساعت طلایی” دو بار در روز اتفاق می افتد. یک ساعت بعد از طلوع و قبل از غروب خورشید است. سایه ها طولانی تر، رنگ گرم تر و نور ملایم تر است. هنگام عکاسی از افراد، به‌ ویژه یک جلسه نامزدی (یا هر جلسه بدون بچه‌هایی که بداخلاق و آماده برای خواب هستند) دوست دارم زمانی را دو ساعت قبل از غروب آفتاب پیشنهاد کنم.

تنظیمات دوربین برای عکاسی از خورشید
ساعت اول صرف وارد شدن به «شیار» می‌شود و وقتی راحت شدند، سعی می‌کنم بهترین عکس‌ها را با استفاده از آن چند پرتو آخر نور گرم خورشید بگیرم.

2. سایه درست کنید
سایه می تواند به اشکال مختلف باشد. درختان، ساختمان ها، خمیده شدن در کنار ماشین. اگر به سایه نیاز دارید، اما هیچ سایه ای ندارید، کمی بسازید! اینجاست که داشتن یک جفت دست اضافی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : -Atlas

-Atlas

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
8,392
پسندها
27,462
امتیازها
83,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
مردم انتظار دارند تصاویری که در زیر نور خورشید گرفته شده اند رنگارنگ یا روشن باشند، اما تغییر رنگ ها به گونه ای که باعث شود بیننده برای تفکر در تصویر شما متوقف شود («آیا واقعاً زیر نور خورشید گرفته شده است؟») یک دستاورد واقعی است.

5. از فلش استفاده کنید
من گاهی اوقات یک دختر بسیار ساده هستم. استفاده از یک فلاش در نور خورشید وقتی متوجه شدم که می توان این کار را انجام داد، کاملاً ذهنم را منفجر کرد. بنابراین من نه تنها یک مومارازای دیوانه هستم که با یک دوربین بزرگ در ساحل به تعقیب فرزندانم می پردازم، بلکه یک Speedlite عظیم نیز به آن متصل شده است!

6.از سه پایه استفاده کنید
شاید بتوان از غروب خورشید بدون سه پایه عکاسی کرد، اما عادت به استفاده از سه پایه نتیجه خواهد داد. استفاده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

-Atlas

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
8,392
پسندها
27,462
امتیازها
83,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سرعت شاتر

پس از تنظیم دیافراگم و ISO، نوبت به تنظیم سرعت شاتر می رسد. این سه عنصر که مثلث نوردهی نیز نامیده می شوند، پایه های اصلی عکاسی هستند. ISO، شاتر و دیافراگم روشنایی تصویر شما را ایجاد می کنند. اگر در حالت اولویت دیافراگم عکس بگیرید، دوربین شما به طور خودکار شاتر را تنظیم می کند.
منبع: کانون

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا