مصـاحبه مصاحبه با اردشیر فرح | نوازنده

• نویسنده موضوع Sinârä ๋࣭
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 52
  • کاربران تگ شده هیچ

Sinârä ๋࣭

کاربرفعال موسیقی + مدیر بازنشسته موسیقی
ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
24/10/18
ارسالی‌ها
588
پسندها
9,525
امتیازها
24,973
مدال‌ها
25
سطح
15

• نویسنده موضوع
اردشیر نواختن گیتار را از 12 سالگی در ایران شروع کرد.که ابتدا در زمینه موسیقی راک فعاليت مينمود. . چون تمام خانواده اش در رشته راه و ساختمان تحصیل کرده بودند،او هم در آنجا به تحصیل در این رشته پرداخت. و در آنجا بود که بیشتر با موسیقی راک و دنيای نوازندگی گيتار آشنا شد.در حین تحصیل با گروه های راک انگلیسی هم کار می کرد. بعد از 5 سال به آمریکا رفت ، ابتدا در بوستون و سپس در کالیفرنیا ساکن شد تا اینکه دانشگاه تمام و دوران زندگی حرفه ای فرح، در زمینه موسیقی آغاز شد.

و همراه با استرانز گروه strunz & farah را تشکیل دادند که برگرفته از نام خانوادگی این دو موزیسین بود. حاصل کار این گروه تاکنون14 CD و اجرای حدود 700...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Sinârä ๋࣭

Sinârä ๋࣭

کاربرفعال موسیقی + مدیر بازنشسته موسیقی
ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
24/10/18
ارسالی‌ها
588
پسندها
9,525
امتیازها
24,973
مدال‌ها
25
سطح
15

• نویسنده موضوع

در حال حاضر از بعد نوازندگی به دنبال چه هدف و آرزويی هستيد ؟
والا همین صحبت که در مورد پاپ کردیم ؛ من رابطه ایجاد کردن با مردم برایم خیلی مهمه چرا که مردم را خیلی دوست دارم و عاشق اين ارتباط هستم من فکر میکنم در رابطه با تکنیک خیلی کار کردیم چون کار ما خیلی تکنیکيه و یکی ازدلایلی مشهور بودن ما همین تکنیکال بودن ماست اما بعد از اینکه سالها این کار رو کردیم و کنسرت دادیم من الان چیزی که دربارش خیلی زیاد فکر میکنم اینکه چطور با این گیتار با مردم ارتباط برقرا کنم یعنی یه آدم عادی که گیتاریست نیست گیتار تو رو بشنوه و مورد توجه قرار بگیره بدون اینکه نوازنده از تکنیک کارش کم کنه بعضیا این کا رو خیلی خوب میکنند برای اینکه ما موزیسين های که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Sinârä ๋࣭
عقب
بالا