شب نشینی شب نشینی با نویسنده انجمن merry | ویژه برنامه نوروزی انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Ash;
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 119
  • کاربران تگ شده هیچ

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,419
پسندها
33,985
امتیازها
64,873
مدال‌ها
32
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
IMG-20201019-WA0000.jpg
بقیه‌ مثل من نبودند. من از همه برتر بودم و این برتری اجازه‌ی آن کار را به من نمی‌داد. چطور می‌توانستم؟ چطور می‌توانستم سال‌های بر باد رفته از عمرم را فراموش کنم و آن کار را انجام دهم؟
می‌دانستم پایان این لجبازی و تکبر، فنای خودم است؛ اما از آن روز قسم خورده‌ام. قسم خورده‌ام که همه‌ی شما را نیز با خود به قعر جهنم ببرم. اگر قرار است من نابود شوم، چرا آدم‌های گِلی به رستگاری برسند؟
و این کار، کار ساده‌ای است. بعضی با وعده، بعضی با تسخیر و بعضی با انعام، برده‌ی همیشگی من خواهید شد!
در نهایت ای فرزند آدم! بدان که من همواره دشمن تو بوده‌ام و خواهم بود. با گریه‌ات می‌خندم و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Ash;

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,419
پسندها
33,985
امتیازها
64,873
مدال‌ها
32
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
1. در «هبه ابلیس»، شما در قلمروهای رمز و راز، وحشت و تراژدی کاوش می‌کنید و داستانی هولناک از تعلیق و تاریکی می‌سازید. می‌توانید نحوه ایجاد فضای وهم‌آور و ایجاد تنش در این رمان را به اشتراک بگذارید، و چه چیزی الهام‌بخش مضامین ترسناک داستان بود؟
برای ایجاد فضای وهم‌آور باید هم کاراکترها جوری باشن که مخاطب باور کنه هر لحظه ممکنه برای این شخص اتفاق ترسناکی بیفته و هم مکانی که اون کاراکتر توش زندگی میکنه یا در اون لحظه قرار داره. یعنی هم شخصیت پردازی هم فضاسازی بالایی می‌طلبه.
الهام‌بخش من در واقع زندگی خودم و اطرافیانم بود. از اونجایی که صبح به صبح با اجنه‌ی عزیز سلام و احوال‌پرسی می‌کنم گفتم زشته یه رمان ازشون ننویسم.
ولی بی‌شوخی از بچگی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Ash;