استقلال1-1العین؛ فرصت سوزی استقلال در دیدار خانگی برابر العین

• نویسنده موضوع Fati.r
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 164
  • کاربران تگ شده هیچ

Fati.r

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/11/18
ارسالی‌ها
564
پسندها
2,287
امتیازها
12,773
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
آبی‌ها با بدشانسی برتری مقابل العین را از دست دادند و به نخستین امتیاز آسیایی رسیدند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال هفته قبل در نخستین مسابقه فصل 2019 لیگ قهرمانان آسیا نمایش خوب و پایاپایی در 45 دقیقه ابتدایی برابر الدحیل قطر ارائه کرد، اما در نیمه دوم 3 گل دریافت کرد تا با بدشانسی این رقابت‌ها را آغاز کند، اما آبی‌ها امشب که در استادیوم آزادی و در حضور 65 هزار تماشاگر میزبان العین امارات بودند، به دنبال انتقام شکست دو فصل قبل برابر این تیم بودند، اما نتوانستند به این مهم برسند و در حالی که با گلزنی فرشید باقری پیش افتادند، اما با شوت سوکاسا شیوتانی دروازه خود را باز شده دیدند و تنها صاحب یک امتیاز شدند.

گروه C لیگ قهرمانان آسیا- فصل 2019 / هفته دوم
سه‌شنبه: 97/12/21 ؛ ساعت: 19...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Fati.r

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/11/18
ارسالی‌ها
564
پسندها
2,287
امتیازها
12,773
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
شفر:با تیم نیمه دوم از الهلال و الدحیل نمی ترسم
سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری درباره دیدار با العین صحبت کرد.

وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری بعد از تساوی برابر العین در لیگ قهرمانان آسیا گفت:

به فرشید باقری انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین را تبریک می گویم. از هواداران فوق العاده استقلال تشکر می کنم. آنها همیشه کنار ما هستند و از کیلومتر ها دورتر برای این بازی به تهران آمدند. هرگز نیمه دومی مانند بازی استقلال را از تیم خودم ندیده بودم. خوب بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم و بعد از گلی که خوردیم، یک بازیکن باید موقعیت خوبی با پاس خود می ساخت. فکر می کنم گل ما آفساید نبود و تصمیم گیری برای کمک داور سخت بود. در نیمه اول یک مقدار مشکل داشتیم و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا