مصاحبه مفصل برانکو: اگر وزیر پرسپولیسی است باید به آن افتخار کند؛ مربیان پرتغالی موفق ترند یا کروات؟

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 182
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
برانکو - سرمربی پرسپولیس - پرسپولیس - لیگ برتر - persepolis - persepolis headcoach

مصاحبه مفصل سرمربی تیم پرسپولیس درخصوص فصلی که این باشگاه پشت سر گذاشت و حواشی مربوط به آن را در این خبر می خوانید.

تیم فوتبال پرسپولیس برای سومین فصل متوالی موفق شد قهرمان لیگ برتر فوتبال کشورمان شود و این در حالی است که شاگردان برانکو روز چهارشنبه در نیمه‌نهایی جام حذفی به مصاف سپاهان در اصفهان خواهند رفت و سرخ‌پوشان این شانس را دارند تا با برتری در این بازی بتوانند شانس زیادی برای کسب قهرمانی جام‌حذفی داشته باشند تا بعد از حدود...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

* در آستانه بازی با سپاهان قرار داریم و می‌خواهیم در ابتدای این مصاحبه شما از فصلی که با پرسپولیس پشت‌سر گذاشتید و به موفقیت رسیدید صحبت کنید.
بله، فصل بسیار سختی را پشت‌سر گذاشتیم، فکر می‌کنم این فصل سخت‌ترین فصلی بود که ما پشت‌سر گذاشتیم اما در نهایت موفق‌ترین فصل در تاریخ پرسپولیس را رقم زدیم. تنها تیمی هستیم که در این سه سال اخیر بیشترین درگیری کاری را داشتیم ما تحت فشار زیادی از نظر فیزیکی و ذهنی قرار داشتیم به خصوص اینکه از نظر تقویمی سال گذشته واقعاً سال سختی برای ما به حساب می‌آمد چون از طریق فیفا محروم بودیم و نمی‌توانستیم بازیکن بگیریم این در حالی است که چند بازیکن هم از ما جدا شدند. ما وحید امیری، صادق محرمی، فرشاد احمدزاده و ... را...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
* استقلالی‌ها بابت همین سوپرکاپ به CAS هم شکایت کردند.
من نمی‌دانم چرا استقلالی‌ها به CAS شکایت کردند؟ چه تیمی نخواست در سوپرجام به میدان برود؟ ما کاملاً برای این بازی آماده بودیم و همه چیز را برای این بازی هماهنگ کردیم اما اینکه استقلال چرا نخواست در سوپرجام به میدان برود مهم نیست که من به آن ورود کنم.
* اما باشگاه استقلال مدعی شد که سازمان لیگ برای برگزاری سوپرجام با این باشگاه همکاری نکرده است.
سازمان لیگ برای برگزاری این بازی تاریخی مشخص کرده بود و همیشه تاریخ برگزاری سوپرجام یک هفته قبل از آغاز لیگ برتر است. ما همین الان به کانادا دعوت شدیم تا اردویی در این کشور برگزار کنیم اما...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
* این احتمال وجود دارد که به دلیل مشکلات و نوسانات ارزی و بانکی که باشگاه‌ها با آن گرفتار شدند شما قید کار کردن در فوتبال ایران را بزنید؟
این سؤالات نسبی است و نمی‌شود به آن پاسخ کامل و درستی داد اما درباره این مسائل من خیلی با بازیکنان صحبت کردم و می‌دانیم که این مشکلات وجود دارد. این مشکلات باید حل شود.
5cb595b6150c3_5cb595b6150c5.jpg

* بعد از هجمه‌ای که در خصوص پرسپولیس به راه افتاد و خیلی‌ها این تیم را تیم حکومتی و مورد حمایت اعلام می‌کردند حالا برخی از نمایندگان مجلس به دلیل موفقیت‌های پرسپولیس و ناکامی...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
* در روزهای اخیر شایعه اختلاف شما و سیدجلال حسینی در برخی از رسانه‌ها مطرح شده است. خود شما در این باره صحبت کنید و اینکه اصل ماجرا چیست؟
بله من دیروز هم در همین مورد با بچه‌های تیم صحبت کردم که چنین شایعه‌ای را من هم شنیده‌ام اما به بازیکنانم خیلی روشن گفتم که خیلی‌ها تلاش می‌کنند تا ما را به هم بریزند. دو روز قبل وقتی این خبر را شنیدم با سیدجلال حسینی به مرکز ورزشی که او می‌خواهد دایر کند رفتیم و از آن مجموعه ورزشی بازدید کردیم. شما خبرنگاران هر روز در تمرینات ما هستید و تمرینات ما باز است و در این شرایط ما چیزی برای پنهان کردن نداریم اما چنین شایعاتی پخش می‌شود اما چه کسی این اخبار را به رسانه‌ها می‌دهد را نمی‌دانم. برای من مهمترین مسأله...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
* وقتی که ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ایران معرفی شد برخی از منتقدان شما عنوان کردند که برانکو نتوانست سرمربی تیم ایران شود! این یعنی اینکه شما می‌خواستید سرمربی تیم ملی ایران شوید اما نتوانستید!
من نمی‌دانم چه جوابی به این حرف بدهم اما من با پرسپولیس قرارداد امضا کردم و این در حالی است که پیش از آغاز جام جهانی این قرارداد تمدید شد. قرارداد من دو ساله تمدید شد و این در حالی است که قرارداد کی‌روش هم با تیم ملی ایران تمام می‌‌شود. حالا شاید در این بین برخی‌ها طرفدار من بودند و شاید عده‌ای هم مخالف من بودند اما من خودم را درگیر این مسائل نکردم. من سرمربی تیم ملی بوده‌ام و خیلی هم به آن دورانی که داشتم افتخار می‌کنم. من در تیم ملی ایران بهترین نتایج...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
* در کادر فنی پرسپولیس چطور؟ آیا کسی کم یا اضافه به کادر فنی می‌شود؟
نه نیازی نیست کسی به کادر فنی پرسپولیس اضافه شود.
* شایعاتی درباره برگشتن بازیکنان جدا شده از پرسپولیس به این تیم وجود دارد. شما اجازه بازگشت به این بازیکنان می‌دهید؟
این بازیکنان همگی بازیکنان خوبی هستند اما من هم خیلی خوشحالم که پرسپولیس یکی از گزینه‌هایی است که این بازیکنان دوست دارند به آن برگردند. این مسأله نشان می‌دهد که پرسپولیس یک گزینه برای آنها برای بازگشت است و این موضوع نشان‌دهنده این است که آنها از وضعیتی که در پرسپولیس داشتند راضی بودند. آنها قدردان پرسپولیس هستند و می‌خواهند در این تیم پیشرفت کنند...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
* شما فکر می‌کنید کی‌روش در فوتبال ایران هیچ تأثیرگذاری نداشت؟
من دوست دارم شما بگویید که او چه موفقیت‌هایی به دست آورد؟ او چند سمینار و کنگره با مربیان برگزار کرد؟ او چند بار دانش و تجربیاتش را به مربیان ایرانی منتقل کرد؟ او چقدر تجربیاتش را به فدراسیون فوتبال منتقل کرد؟ او در این 7 سال چند بازی‌های لیگ ایران را از نزدیک تماشا کرد؟ شما جواب این سؤال‌ها را به من بدهید.
14_1_0_0.jpg

* شما اگر امسال قهرمان جام حذفی شوید تمام جام‌های ایران را به دست آوردید اما شاید حسرت قهرمان نشدن در آسیا با شما باشد. می‌دانیم که اهل...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
* اتفاق جالبی در این سال‌ها رخ داده است و آن هم زیاد شدن هواداران پرسپولیس به خاطر نتایج این تیم است. در دهه 80 به دلیل موفقیت‌های تیم استقلال هواداران این تیم بیشتر شدند و حتی کودکانی که می‌خواستند یک تیم محبوب برای خود پیدا کنند به استقلال گرایش پیدا می‌کردند اما حالا با موفقیت‌های اخیر پرسپولیس که با حضور شما رقم خورده این اتفاق برعکس شده و هواداران پرسپولیس در حال بیشتر شدن هستند. خود شما تا به حال به این مسأله فکر کرده‌اید که باعث زیاد شدن پرسپولیسی‌ها شدید؟
من به این مسأله فکر نکردم اما واقعاً‌ خوشحالم. خوشبختانه در سال‌های اخیر میانگین هواداران ما در هر بازی نزدیک 50 هزار نفر بود اما این وظیفه ما است و به خاطر همین کار می‌کنیم. ما وظیفه...