نقد شورا نقد رمان مرد لجباز من| melikaaraghi| توسط شورای نقد

• نویسنده موضوع F.K
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 602
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

F.K

نویسنده انجمن + مدیر بازنشسته
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
550
پسندها
5,459
امتیازها
21,973
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
IMG_20170720_154813.jpg

به نام خدا​

نقد رمان مرد لجباز من توسط شورای انجمن یک رمان:

نویسنده توجه داشته باشد که منتقد با توجه به اصول نقد کرده است و پای نظر شخصی و... نگذارد.
دو روز صبر کنید تا تمامی نقد ها در صفحه قرار گیرید.
بعد از اتمام نقد، شما باید با توجه به نکات رمان خود را ویرایش کنید. شما میتونید در همین صفحه از رمان خود دفاع و نظر دهید.
اگر مشکلی بود در خصوصی به من تذکر دهید.
رمان شما اخر ماه دوباره بررسی و به تقسیمات جدید رمان، دسته بندی میشود.
موفق باشید:)

شورای نقد یک رمان

امضا : F.K

F.K

نویسنده انجمن + مدیر بازنشسته
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
550
پسندها
5,459
امتیازها
21,973
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
به نام خدا
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده ی گرامی؛
اسم رمان:

از اونجایی که اسم مرد برده شده، «مرد لجباز من»؛ این تصور ایجاد میشه که کل داستان از زوایه ی دید دختر روایت می شه و انگار قراره خاطره هایی بازگو بشه که مربوط به لجبازی های مرد داستانه. اما با تعریف شما در خلاصه، این مسئله رد میشه. چراکه هر دو لجباز بودند. از اونجایی که اسم های مالکیت، صفت های خشن، سنگدل، لجباز و... بی برو و برگرد به موضوعات کلیشه ای اشاره می کنه، بهتره که اسم رمان رو عوض کنید. شما گفتید رمان کلیشه ای نیست. پس بهتره جلوی سوءتفاهم ها رو بگیرید ولی از همین اول کاری شما اسم مناسبی پیدا نکردید. پیشنهاد بنده بر این هست که شما با توجه به داستان اسم مناسبی پیدا کنید. حتی می تونید از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : F.K

Melissa

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
81
پسندها
2,673
امتیازها
16,473
مدال‌ها
9
سطح
11

سلام و خسته نباشی خدمت نویسنده:)

اسم رمان:
اسم رمان تا حدودی تکراری هستش« مرد لجباز من» خوب از این اسم میشه به بودن یک مرد که قهرمان داستان هستش به عنوان یک لجباز معرفی شده اما اینکه این مرد لجباز قراره چه صفاتی داره؟ و چطور به سمت عشق میره؟ سوال برانگیزه.و اما از کلمه«من»، که بعد از مرد لجباز اومده به عنوان یک صفت مالکیت معرفی شده یعنی با وجود به کار بردن خشونت اما بازم در کنارش میشه احساس و عشق رو تجربه کرد. شاید این اسم به محتوای داستان ارتباط بیشتری داره اما مانع نمیشه که دنبال اسم جدیدتر که تا حدودی بشه از اون قاب کلیشه ای و سطحی بیرون بیاد باشین. اینطور که خوندم داستان شما واقعی هستش پس چه بهتر که از مهارت نویسندگی و خلاقیت خودتون استفاده کنید و یه اسمی منحصر به فرد...

Naval

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
17/7/17
ارسالی‌ها
10
پسندها
62
امتیازها
115
سطح
0

با عرض سلام وخسته نباشید

اسم رمان

باخواندن اسم رمان خواننده سعی میکند که به ایده رمان پی ببرد.مرد لجباز من...این سه کلمه از زبون یک عاشق گفته شده که حس مالکیت نسبت به عشقش را داراست پس می گوییم که شخصیت دختر رمان عاشق یک مرد لجباز است که به احتمال زیاد نسبت به اعتراف عشقش سرسخت ویکدنده است با خواندن اسم حدس زده می شود مرد رمان ما فردی لجباز است ولی شما درخلاصه تعریف کردید که هر دولجباز هستند اما براساس اسم رمان یک نفر فقط لجباز است آن هم مرد قصه...پس اینجا در اسم یا خلاصه رمان اشتباهی رخ صورت گرفته شده که باید تصحیح شود.

ژانر

ژانر شماعاشقانه انتخاب شده است که البته به اسم آن نزدیک خاصی دارد این ژانر سراسر رمان رافراگرفته ودر همه جای آن دیده می شود واز...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.