مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

azarb

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/4/23
ارسالی‌ها
7
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

• #1,551
سلام دوستان ی رمان خواندم که دختره با پدر و نامادریش قهر بود و از اصفهان رفته بود تهران زندگی کنه و تو ی بوتیک کار میکرد فک کنم طی ی اتفاقی میره خونه ی مردی کار می‌کنه که ی دختر یازده ساله داره اما خود پسره ۲۸سالشه دختره ی داداشم داشت که گردنبند مادرش رو از خواهرش میگیره و میده به زنش

ماهی قرمز؛

شاعر انجمن + کاربر فعال سرگرمی
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
28/8/18
ارسالی‌ها
6,982
پسندها
33,362
امتیازها
88,273
مدال‌ها
33
سطح
34

• مدیر
  • #1,552
سلام دوستان ی رمان خواندم که دختره با پدر و نامادریش قهر بود و از اصفهان رفته بود تهران زندگی کنه و تو ی بوتیک کار میکرد فک کنم طی ی اتفاقی میره خونه ی مردی کار می‌کنه که ی دختر یازده ساله داره اما خود پسره ۲۸سالشه دختره ی داداشم داشت که گردنبند مادرش رو از خواهرش میگیره و میده به زنش
پدر خوب

امضا : ماهی قرمز؛

azarb

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/4/23
ارسالی‌ها
7
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

• #1,553
سلام
دنبال یک رمان با این موضوع که دو تا خواهر بودند، یکی از خواهر ها قبل از عروسی به نامزدش نامردی میکنه فکر کنم با نامزد خواهر دومی فرار میکنه.نامزد این خواهر اولیه هم با خواهر دوم ازدواج میکنه برای انتقام ، بعد از چند وقت خواهری که فرار کرده با شوهرش برمیگرده
اول داستان هم اگر اشتباه نکنم از فضای شرکت شروع میشه که خواهر دومئ میگه نامزد خواهرش ترسناکه
اگر کسی میدونه لطفا بگه
دلم آغوشت را میخواهد

azarb

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/4/23
ارسالی‌ها
7
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

• #1,554

azarb

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/4/23
ارسالی‌ها
7
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

• #1,555
دوستان ی رمان خواندم چندسال پیش که نصفه بود اسم دختره فک کنم ارغوان بود و ناپدریش میخواست بهش دست درازی کنه یادم نیست دقیقا شایدم باباش بود به مامانش میگه اما خرفش رو باور نمیکنه فک کنم از خونه فرار می‌کنه و طی داستان هایی با پسری به اسم هامون آشنا میشه ولی بخاطر ی اشتباه با اون ازدواج نمیکنه و با دوست صمیمی دختره ازدواج می‌کنه داستان رو تا جایی خواندم که دختره دوستش رو با شوهرش موقع نامردی کردن میبینه

آخرین ویرایش توسط مدیر

elahe_kh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/10/21
ارسالی‌ها
6
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

• #1,556
سلام این رمان در مورد یه دختر و پسره که تو یتیم خونه باهم بودن اسم پسره برایانه ولی بعد پسره رو رئیس مافیا به سرپرستی میگیره و از هم جدا میشن و پسره میره خارج دختره ام پلیس میشه به عنوان
جاسوس میره تا پسره رو نجات بده پسره ام یادش نمیاد دختره رو بعد دختره در نقش بادیگارد وارد اونجا میشه

ممنون میشم اسمشو بگید بهم❤️❤️

آخرین ویرایش

Mafkh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/4/23
ارسالی‌ها
1
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #1,557
سلام دوستان من دنبال یه رمانی هستم چند سال پیش خونده بودم خلاصه رمان این بود که یه پسری بود که دختره رو تو خونش نگه داشته بود ولی تو اتاق دختر دوربین گذاشته بود و اونو زیر نظر داشت یه شب که تو خال خودش نبود میاد خونه و به دختره دست درازی میکنه و بعدش عاشق دختره میشه و بهش احساس دین میکنه وقتی دختره به خونه خودش برمیگرده و خواستگار داره پسره داغون میشه و آخرش به زور به هم میرسن میتونید اسمشو برام پیدا کنید بی زحمت

آخرین ویرایش توسط مدیر

Nafas_Moeen

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
27/3/23
ارسالی‌ها
1
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #1,558
سلام من دنبال یه رمانی میگردم که کلا ت محیط بیمارستان باشه عشق و عاشقیشون مثل رمان عبور از غبار و دروغ شیرین

Pari3156

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
4/4/23
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #1,559
سلام...یه رمانی هست داداش دختره قاتل میشه و دختره برای اینکه داداش اعدام نشه خونبس میشه وشرط خونبس شدنش اینه همیشه باید نقاب رو صورتش باشه...کسی اسم این رمان میدونه

Pari3156

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
4/4/23
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح