مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

مرمریی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
4/4/23
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #1,571
سلام دوستان یه رمانی سال های قبل خوندم که چیز زیادی ازش یادم نیست اما بدجور فکرمو این روزا درگیر خودش کرد
رمان راجب دختری توی محله ی پایین شهره که ریزه میزه اس و تیپ پسرونه میزنه موهاشو میره سلمونی کوتاه میکنه و حتی بلده جیب بری کنه از قضا یه روز یه پسر پولدار با کلاس و میبینه و میخواد جیبشو بزنه که پسره متوجه میشه و میخواد زنگ پلیس بزنه اما دلش به رحم میاد و دختره رو ول میکنه بعد این اتفاق دختر دنبال کار آبرومند میگرده و اتفاقی وارد شرکت پسره میشه و پسره بهش کار میده حتی توی سوییت شرکت بهش جا خواب میده و در آخر عاشق هم میشن لطفا کمکم کنید اسمشو پیدا کنم میخوام دوباره بخونمش
سلام اسم رمان پیدا کردم رمان همیشه یکی هست رمان خوبیه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Se20ta

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/4/23
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #1,572
سلام من چند وقت پیش دوتا رمان خوندم اسمشون یادم رفته
اولی یه دختره بود لندن زندگی میکردن پدر و مادر و داداشش تو تصادف میمیرن میان ایران بعد عاشق پسر داییش میشه بهش گیتار یاد میده بعدا میفهمه داییشه تا اینکه با پسر عموش که دختره قلبه ازدواج میکنه بعدا عاشق هم میشن
2 دختره دوست داداشش به اسم کیارش عاشقشه هواشو داره قبلا دختره با شهاب نامی دوست بوده جدا شدن دختره قراره با کیارش نامزد کنه که اهورا از بچه های دانشگاه و اکبپشون مجبور میشه با اهورا ازدواج کنه بعدا بچه دار نمیشدن تا اینکه دختره حامله میشه اهورا بهش نامردی کرده بوده دختره میزاره میره مادرشم قبلا با شوهر عمش فرار کرده بودن ازدواج کنن مهدیه دوست دختره دختر مامانش و شوهر عمشه
مرسی...

Se20ta

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/4/23
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #1,573
سلام یک رمانی بود که هیچی ازش یادم نیست به جز این‌که آخر ماجرا یک دختر خانمی که چشم دیدن همسر باردار عشقش رو نداشته وقتی می‌رن برای تفریح جنگل، اون و از بالا پرت می‌کنه و فکر می‌کنه دختره و بچه‌ی توی شکمش دیگه مردند.
درصورتی‌که نزدیک بوده گرگ‌ها بهش حمله بکنند نجات پیدا می‌کنه اما، اون دختر فراموشی می‌گیره و با بچه‌ش همون نزدیکی جنگلِ توی یه کلبه‌ای شروع به زندگی می‌کنند.از اون طرف هم همسرش در به در دنبالش می‌گرده ولی پیداش نمی‌کنه تا این‌که یک روز اتفاقی به همون محل می‌ره و زنش و می‌بینه که با پسر بچه‌‌ش زندگی می‌کنه و فراموش گرفته. خلاصه بعد از کلی رفت و آمد دختر همه چی یادش میاد و با هم زندگی می‌کنند.

ممنون
سلام اسم رمان...

Se20ta

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/4/23
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #1,574
اسم شخصیت‌های اصلی رو بگو، اگر یادته‌.
اسم دختره رو منم نمیدونم ولی داییه اسمش پوریا بود ک فک میکردم پسر داییش متخصص قلب ک شوهرش شد ایلیا فک کنم

minaee9

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
18/1/23
ارسالی‌ها
9
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #1,576
سلام‌دنبال رمانی میگردم ک زن و‌شوهر بودن بعد پسره عاشق دوست دختره بود نقاش بود دختره دوستشم شوهر داشت بعد پسره ب دخترع توجه نمیکرد مادر دختره پیر بود

امضا : minaee9

minaee9

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
18/1/23
ارسالی‌ها
9
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #1,577

minaee9

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
18/1/23
ارسالی‌ها
9
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #1,578
سلام دنبال رمانی میگردم اسم دختره رو‌یادم نیس با دختر همسایشون دوست بودن و برای کنکور درس میخوندن بعد دوست دختره ی داداش داشت اسمش امین بود مذهبیم بود دختره عاشق داداش دوستش میشه اون نمیفهمه بعد پسرع زن میگیره بچه دارم میشن زنش میمیره دختره نمیدونم پرستارش میشه یا باهاش ازدواج میکنه خیلی درگیرشم‌کسی اسمشو نمیدونه؟؟؟؟

elahe_kh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/10/21
ارسالی‌ها
6
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

• #1,579
سلام این رمان در مورد یه دختر و پسره که تو یتیم خونه باهم بودن اسم پسره برایانه ولی بعد پسره رو رئیس مافیا به سرپرستی میگیره واز هم جدا میشن و پسره میره خارج دختره ام پلیس میشه به عنوان مامور مخفی میره تا پسره رو نجات بده پسره ام یادش نمیاد دختره رو بعد دختره در نقش بادیگارد وارد اونجا میشه البته دختره حین یه ماجراهایی تصادف میکنه و فراموشی میگیره ولی پسره از دستمالش اونو یادش میاد
ممنون میشم اسمشو بگید بهم❤️❤️

minaee9

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
18/1/23
ارسالی‌ها
9
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #1,580
سلام دنبال رمانی میگردم اسم دختره رو‌یادم نیس با دختر همسایشون دوست بودن و برای کنکور درس میخوندن بعد دوست دختره ی داداش داشت اسمش امین بود مذهبیم بود دختره عاشق داداش دوستش میشه اون نمیفهمه بعد پسرع زن میگیره بچه دارم میشن زنش میمیره دختره نمیدونم پرستارش میشه یا باهاش ازدواج میکنه خیلی درگیرشم‌کسی اسمشو نمیدونه؟؟؟؟
کسی اسم اینو نمییدونه