نقد و بررسی نقد و بررسی رمان تیرمستی| Fateme078 کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع FATEME078❁
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 765
  • کاربران تگ شده هیچ

FATEME078❁

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
2,523
پسندها
63,875
امتیازها
66,873
مدال‌ها
50
سطح
43

• نویسنده موضوع
نام رمان: تیرمستی
نویسنده: fateme078
ژانر: اجتماعی، عاشقانه، تراژدی

خلاصه: در مواجهه با طوفان‌های زندگی تنها دسته‌ای هستند که مقاومت می‌کنند و خودشان را نجات می‌دهند. داستان این رمان درمورد یکی از همین نجات یافته‌هاست! کسی که از دوست و دشمن ضربه می‌خورد ولی قوی تر از قبل بلند می‌شود، حتی اگر تنگی نفس او را از پا درآورد.
لینک:

آخرین ویرایش
امضا : FATEME078❁

GHAZAL NAROUEI

مدیر بازنشسته + نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
8/7/18
ارسالی‌ها
3,051
پسندها
55,641
امتیازها
69,173
مدال‌ها
41
سطح
38

با عرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم.
لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه فرمایید.

*قوانین نقد*

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به
کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید:
-عزیزم ادامه بده
-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم.
-تند تند پست بزار...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : GHAZAL NAROUEI

bahareh.s

مدیر ترجمه + معلم انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ترجمه
تاریخ ثبت‌نام
3/9/19
ارسالی‌ها
1,622
پسندها
20,848
امتیازها
43,073
مدال‌ها
29
سطح
28

• مدیر
عنوان رمان:
رمان از تنگی و نفس تشکیل شده بود و این به نظرم خیلی کوتاه و مختصر و پر مفهموم هستش. در دید اول زمانی که این اسم رو شنیدم یاد فردی افتادم که دیگه توان زندگی کردن نداره و شما در خلاصه اتون به من فهموندید که این طور نیست و منظور نجات یافتگان هستش و این انحراف فکری من رو برطرف کردید.
ژانر:
ژانرتون "عاشقانه، اجتماعی، تراژدی" هستش خب باید بگم که مرتبط بود تا جایی ولی من یه سئوال دیگه هم دارم زمانی که فردی تراژدی رو انتخاب می‌کنه یعنی خواننده باید منتظر مرگ شخصیت اصلی باشه ؟
خلاصه:
همون طور که بهتون گفتم خلاصه...

امضا : bahareh.s

FATEME078❁

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
2,523
پسندها
63,875
امتیازها
66,873
مدال‌ها
50
سطح
43

• نویسنده موضوع
عنوان رمان:
رمان از تنگی و نفس تشکیل شده بود و این به نظرم خیلی کوتاه و مختصر و پر مفهموم هستش. در دید اول زمانی که این اسم رو شنیدم یاد فردی افتادم که دیگه توان زندگی کردن نداره و شما در خلاصه اتون به من فهموندید که این طور نیست و منظور نجات یافتگان هستش و این انحراف فکری من رو برطرف کردید.
ژانر:
ژانرتون "عاشقانه، اجتماعی، تراژدی" هستش خب باید بگم که مرتبط بود تا جایی ولی من یه سئوال دیگه هم دارم زمانی که فردی تراژدی رو انتخاب می‌کنه یعنی خواننده باید منتظر مرگ شخصیت اصلی باشه ؟
خلاصه:...

F.Śin

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,213
پسندها
16,584
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

« به نام او »

نقد رمانِ " تنـگی نفس "

عنوان:
عنوانی که انتخاب کرده‌بودید، بیانگر و بازگوکننده‌ی محتوای رمان بود که شخصیتِ اصلی دچارش می‌شه. در واقع، تنگی نفس به حالتی گفته می‌شه که فرد در اون به زحمت و به‌سختی نفس می‌کشه.
زویا به عنوانِ شخصیت‌اصلی داستان، شاید که توانِ تحملِ ناملایمات و دشواری‌هایی که واسه‌ش رقم می‌خوره و روی شونه‌هاش سنگینی می‌کنه رو نداره یا هم که شاید منظورتون بوده برای فرار از مهلکه، چنان تند میدوه که در نهایت به تنگی‌نفس دچار شه!
منکرِ ارتباطِ عنوان‌ کوتاه‌تون با بدنه‌ی...

امضا : F.Śin

FATEME078❁

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
2,523
پسندها
63,875
امتیازها
66,873
مدال‌ها
50
سطح
43

• نویسنده موضوع
« به نام او »

نقد رمانِ " تنـگی نفس "

عنوان:
عنوانی که انتخاب کرده‌بودید، بیانگر و بازگوکننده‌ی محتوای رمان بود که شخصیتِ اصلی دچارش می‌شه. در واقع، تنگی نفس به حالتی گفته می‌شه که فرد در اون به زحمت و به‌سختی نفس می‌کشه.
زویا به عنوانِ شخصیت‌اصلی داستان، شاید که توانِ تحملِ ناملایمات و دشواری‌هایی که واسه‌ش رقم می‌خوره و روی شونه‌هاش سنگینی می‌کنه رو نداره یا هم که شاید منظورتون بوده برای فرار از مهلکه، چنان تند میدوه که در نهایت به تنگی‌نفس دچار شه...