آموزش مجازی نویسندگی

• نویسنده موضوع FATEMEH_R
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 124
  • بازدیدها 10,954
  • برچسب‌ها
    f.k کارگاه
  • کاربران تگ شده هیچ

آیا تمایل دارین در طرح آموزش نویسندگی مشارکت داشته باشید؟

• بله

رای 76 96.2%
  • خیر

رای 3 3.8%

• مجموع رای دهندگان
    79

ف.شیرشاهی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
322
پسندها
4,411
امتیازها
16,913
مدال‌ها
11
سطح
12

رویای خام

ایده من:
تمنا دختری ساده دل که همه چی رو تنها از جهت مثبت قضیه نگاه می کنه و این میشه که عشق رو از هوس تشخیص نمیده و پا به بی راهه میذاره. بی راهه ای که دخترک رو از دنیای پاک خودش دور می کنه و اون با واقعیت های پنهان و تلخ آشنا می کنه، دنیایی که آدم ها نقاب به چهره دارن و ذات واقعیشون دور از دسترس هست.
تمنای امروز دیگه دخترک ساده دلِ دیروز نیست، تمنا برای از دست رفته های زندگیش دوباره تلاش می کنه و شاید کمی پاکی در ذات حقیقی خودش پنهان باشه!

امضا : ف.شیرشاهی

malikaaraghi

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/17
ارسالی‌ها
218
پسندها
4,165
امتیازها
17,083
مدال‌ها
13
سطح
11

رویای خام

ایده من:
تمنا دختری ساده دل که همه چی رو تنها از جهت مثبت قضیه نگاه می کنه و این میشه که عشق رو از هوس تشخیص نمیده و پا به بی راهه میذاره. بی راهه ای که دخترک رو از دنیای پاک خودش دور می کنه و اون با واقعیت های پنهان و تلخ آشنا می کنه، دنیایی که آدم ها نقاب به چهره دارن و ذات واقعیشون دور از دسترس هست.
تمنای امروز دیگه دخترک ساده دلِ دیروز نیست، تمنا برای از دست رفته های زندگیش دوباره تلاش می کنه و شاید کمی پاکی در ذات حقیقی خودش پنهان باشه!
بی راهه ی هوس
ایده من:رویا همان رویاست(یه جورایی ادامه ی ایده ی قبلیست) با این تفاوت که حالا از دست شیخ عرب فرار کرده و میخواهد زندگی جدیدی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Sspring

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
19/6/18
ارسالی‌ها
52
پسندها
3,284
امتیازها
16,263
مدال‌ها
9
سطح
11

سلام؛ زمان شرکت تموم شده؟

امضا : Sspring

phantom.hive

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
15/7/18
ارسالی‌ها
168
پسندها
1,000
امتیازها
10,013
سطح
0

نقش نوشته‌ی زندگی

ایده‌ی من:
یه دختر روانپریش و خنگ و دیوونه که پدرش هیچ وقت راضی نشد اون رو به تیمارستان بفرسته و بعد از مرگش هم اون رو توی وصیت نامه‌اش به برادرش سپرد. و برادرش در لحظه‌ی مرگش وصیت کرد پسرش ایلیا با دختر برادرش یا همون دیار ازدواج کنه و...

Mahsa.s.x

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
19/4/18
ارسالی‌ها
211
پسندها
2,798
امتیازها
16,913
مدال‌ها
17
سطح
12

نقش نوشته‌ی زندگی

ایده‌ی من:
یه دختر روانپریش و خنگ و دیوونه که پدرش هیچ وقت راضی نشد اون رو به تیمارستان بفرسته و بعد از مرگش هم اون رو توی وصیت نامه‌اش به برادرش سپرد. و برادرش در لحظه‌ی مرگش وصیت کرد پسرش ایلیا با دختر برادرش یا همون دیار ازدواج کنه و...
دیوانه تر از دیوانه :rolleyes:

ایده ی من :
پسری که ثمره ی یک رابطه ی نامشروع هستش از پدری انگیلیسی و مادری آمریکایی ، توسط مردی آمریکایی بزرگ میشه در جنگی بین آمریکا و انگیلیس پسر در برابر پدر خود قرار میگیره و به خاطر وطن خود پدرش را می کشد ...

خیلی خوب ننوشتم

امضا : Mahsa.s.x

atash.r

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/5/18
ارسالی‌ها
334
پسندها
2,165
امتیازها
13,073
مدال‌ها
15
سطح
9

جنگ رودر رو
چشم تو چشم

امضا : atash.r

ISET1

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/7/17
ارسالی‌ها
3,867
پسندها
14,690
امتیازها
61,873
مدال‌ها
19
سطح
24

از اون جا که atash.r یک اسم انتخاب کرده من ایدمو میگم:

داستان درباره دختری که طی اتفاقاتی از قبیل دوری پدر از خانواده و... اختلافاتی بین پدر و مادرش ایجاد میشه که آخرش به طلاق ختم میشه در این بین هر دو والدین هر کدوم مسئولیت فرزندشون و به گردن اون یکی می اندازه و در آخر دخترک آواره خبابونها میشه در حالی که کارتون خواب و معتاد شده خیلی ناگهانی هنگامی که مشغول پیدا کردن غذایی از سطل آشغال هست مادرش و می‌بینه و...

atash.r

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/5/18
ارسالی‌ها
334
پسندها
2,165
امتیازها
13,073
مدال‌ها
15
سطح
9

از اون جا که atash.r یک اسم انتخاب کرده من ایدمو میگم:

داستان درباره دختری که طی اتفاقاتی از قبیل دوری پدر از خانواده و... اختلافاتی بین پدر و مادرش ایجاد میشه که آخرش به طلاق ختم میشه در این بین هر دو والدین هر کدوم مسئولیت فرزندشون و به گردن اون یکی می اندازه و در آخر دخترک آواره خبابونها میشه در حالی که کارتون خواب و معتاد شده خیلی ناگهانی هنگامی که مشغول پیدا کردن غذایی از سطل آشغال هست مادرش و می‌بینه و...
در به در کوچه های تنهایی
پاسکاری

امضا : atash.r

ISET1

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/7/17
ارسالی‌ها
3,867
پسندها
14,690