طنز حکومت شآخــاًشآهـے

• نویسنده موضوع HEYDAR
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 329
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

HEYDAR

میم‌ساز انجمن
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
3/11/18
ارسالی‌ها
2,039
پسندها
104,618
امتیازها
64,873
مدال‌ها
36
سطح
43

• نویسنده موضوع
بسم خدا
نام سلسله: شاخنشاهی
بنیانگذار: حاجی شاخ

این سلسله در انجمن رمان‌نویسی که قبلاً در آن رمان می‌نوشتند توسط "حاجی شاخ" بنا شد!
این فرمانروا در ابتدا در گفت و گوهای زیر زمینی شروع به فعالیت کرد اما وقتی دید مدیریت انجمن همه در پی او هستند، تصمیم گرفت مدتی روی آب بیاید و نفسی بکشد و این شد که...
در پی انجام شورشی نامنصفانه علیه ناشاخ‌ها و خودشاخ‌پندارها که در انجمن شکل گرفت، حاجی شاخ وارد مجلس شده و این شورش را به کمک ابهت و جذبه‌ی خاصی که داشت، فرو نشاند.
هر دو گروه سر تعظیم در مقابلش فرو آوردند و این شد که اینطور شد، مدیریت انجمن، گرداندن انجمن را به او واگذار کردند و خود، در گروه‌های بین اراشد" جمع ارشد‌ها" درحال نقشه کشی هستند تا این حکومت دموکروسایی را...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

HEYDAR

میم‌ساز انجمن
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
3/11/18
ارسالی‌ها
2,039
پسندها
104,618
امتیازها
64,873
مدال‌ها
36
سطح
43

• نویسنده موضوع
موضوع: من شاخ نیستم!

آن هنگام که این جمله‌ی کلیشه‌ای را از زبان کسی شنیدید" حتی اگر غیر مستقیم گفته باشد " به حتم که آن شخص همان شاخ درجه یکی است که در زیر پاهای حاجی شاخ پله می‌شود.
این نوع از شاخ‌ها همچون رئیسشان، ابتدا زیر زمینی کار می‌کنند و پس از اینکه رنک و رنگی به دست آوردند، ناگاهان و غیر طبیعی:hmmsmiley02: یَک کاربر زبان نفهمی می‌شوند که مپرس!
از ناشی‌گری‌های ابتدایی‌شان بگیر تا حرفه‌ای بودن ته و توهشان... همه و همه بسی جذاب بوده و هستند.
البته این را هم می‌گویم که همه رنک و رنگ‌دارها شاخ نیستند و بنده فقط مورد به خصوصی رو به عرض می‌رسانم.
طبق شواهد... هر کاربری که وارد حیطه‌ی شاخی می‌شود، ابتدا سعی می‌کند در انتهای جمله، نخطه...

HEYDAR

میم‌ساز انجمن
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
3/11/18
ارسالی‌ها
2,039
پسندها
104,618
امتیازها
64,873
مدال‌ها
36
سطح
43

• نویسنده موضوع
موضوع: لبخند :)

شاید باورش برای شما سخت باشد! تنها چیزی که در انجمن من را تا سر حد مرگ حرص می‌دهد " :)" است!:458141-5c937036cf4ba021d0de53ff029316fb:
خداوند را شاهد قرار می‌دهم! آن هنگامی که از کسی می‌پرسم حالت چطور است و او با تمام بیشعوریت می‌گوید " خوبم :)"، اگر عیال محترم جلویم را نگرفته باشد سراغ آن شخص رفته و جد آبادش را به عمه متصل می‌کنم!:458121-4a17a0aa9aa02eb3abb93d43b47025ee:
چرا باید دقیقا زمانی که من حال تو را می پرسم، تو لبخند بدهی که مرا به آتش بکشانی؟ اگر خوب نیستی بگو که خوب نیستم! سر همین لبخند و خوبم بنده آنقدر گله شنیده ام که مپرس!
خاله‌ی محترمه سر فوت خواهر دلبندش بسیار حال خراب بوده، و بنده از سر صمیمیتی...

آخرین ویرایش
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا