مباحث متفرقه تعویض اسم رمان آخرین اَشوزُشت -_-

• نویسنده موضوع ستین؛
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 615
  • کاربران تگ شده هیچ

کدوم اسم بهتره؟

• مجموع رای دهندگان
    25

ADLAYD

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
28/5/20
ارسالی‌ها
1,578
پسندها
10,934
امتیازها
31,873
مدال‌ها
21
سطح
20

آهان...پس اگر بخوام عنوان رو عوض کنم به طبع باید جلد هم عوض بشه...فاطمه جانم برای عوض کردن جلد باید دوباره درخواست جلد بدم یا اینکه از طراح جلد قبلی بخوام برام ویرایشش کنه؟
شما می‌دونی؟
و اینکه اگر بخوام عنوان «سرنوشت اَشوزُشت» رو انتخاب کنم این «سرنوشت» کلیشه‌ای نیست؟
ببینید در رابطه با جلد عزیزم،‌ من اطلاعی ندارم.‌ با طراح جلد و مدیر طراح جلد انجمن صحبت کنید تا خودتون متوجه بشید.‌
در رابطه با عنوان،‌ من در پایین صحبت‌های گفتم.‌ اگر عنوان با محتوا در ارتباط باشه،‌ ببینید،‌ دارم تاکید می‌کنم چون مهم هستش؛‌ اگر با عنوان در ارتباط باشه،‌ فقط یک امتیاز منفی آن هم برای تکراری بودن یک بخش از عنوان‌تان فقط دریافت خواهید...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ADLAYD
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

ستین؛

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/1/21
ارسالی‌ها
1,058
پسندها
24,436
امتیازها
41,073
مدال‌ها
30
سطح
28

• نویسنده موضوع
ببینید در رابطه با جلد عزیزم،‌ من اطلاعی ندارم.‌ با طراح جلد و مدیر طراح جلد انجمن صحبت کنید تا خودتون متوجه بشید.‌
در رابطه با عنوان،‌ من در پایین صحبت‌های گفتم.‌ اگر عنوان با محتوا در ارتباط باشه،‌ ببینید،‌ دارم تاکید می‌کنم چون مهم هستش؛‌ اگر با عنوان در ارتباط باشه،‌ فقط یک امتیاز منفی آن هم برای تکراری بودن یک بخش از عنوان‌تان فقط دریافت خواهید کرد.‌ پس،‌ نتیجه کلی این هستش که ارتباط عنوان با محتوا بسیار مهم هستش.

خسته نباشید.‌
از نظر این‌که «آخرین اشوزشت» با رمانم در ارتباط هست که آره، خیلی بیش از خیلی... اصلاً نیمی از محتوای داستان روی این عنوان می‌چرخه... و اینکه گفتی فقط یک امتیاز منفی برای رمان...

امضا : ستین؛

ADLAYD

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
28/5/20
ارسالی‌ها
1,578
پسندها
10,934
امتیازها
31,873
مدال‌ها
21
سطح
20

از نظر این‌که «آخرین اشوزشت» با رمانم در ارتباط هست که آره، خیلی بیش از خیلی... اصلاً نیمی از محتوای داستان روی این عنوان می‌چرخه... و اینکه گفتی فقط یک امتیاز منفی برای رمان هست؛ پس نیازی نیست که عوضش کنم.
خیلی ممنونم ازت... :405:
خسته نباشید و همچنین عذر می‌خوام از اینکه وقتت رو گرفتم!
خواهش می‌کنم عزیزم.‌
امیدوارم بهترین‌ها برای رمان و قلم قشنگت بیوفتد.
موفق باشید.
قلمتان سبز و مانا. :rose:

امضا : ADLAYD

^red_bloom^

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/10/18
ارسالی‌ها
166
پسندها
3,300
امتیازها
16,413
مدال‌ها
11
سطح
11

سلام وقت بخیر
من صحبت‌های دوستان رو هم خوندم... اصلا واژه‌ی سرنوشت کمی کلیشه‌ایه و مناسب هست! از اسم‌هایی خودتون پیشنهاد داده بودید به نظرم ”پژواک اشوزشت” جلب کننده‌تر بود.
انتخاب اسم خیلی مهمه... هر چند خود واژه‌ی اشوزشت هم به تنهایی باعث کنجماوی میشه و هر ترکیبی با اینکه کنجکاوی رو به همراه داره
پ.ن: من خودم چهار بار اسم رمانمو عوض کردم... تقریبا چیز عادی محسوب میشه :458071-43334d713ad235cc803ee5474567490d:

امضا : ^red_bloom^

ستین؛

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/1/21
ارسالی‌ها
1,058
پسندها
24,436
امتیازها
41,073
مدال‌ها
30
سطح
28

• نویسنده موضوع
سلام وقت بخیر
من صحبت‌های دوستان رو هم خوندم... اصلا واژه‌ی سرنوشت کمی کلیشه‌ایه و مناسب هست! از اسم‌هایی خودتون پیشنهاد داده بودید به نظرم ”پژواک اشوزشت” جلب کننده‌تر بود.
انتخاب اسم خیلی مهمه... هر چند خود واژه‌ی اشوزشت هم به تنهایی باعث کنجماوی میشه و هر ترکیبی با اینکه کنجکاوی رو به همراه داره
پ.ن: من خودم چهار بار اسم رمانمو عوض کردم... تقریبا چیز عادی محسوب میشه :458071-43334d713ad235cc803ee5474567490d:
واقعاً رمان نوشتن خیلی طاقت فرساست!
خصوصاً فانتزی که باید هم اسم خوب باشه و هم توصیفات به نسبت دیگه ژانر ها بیشتر باشه... نمی‌دونم اولین پست رمانم رو دقیقاً چند بار ویرایش زدم ولی هر چه هست فکر بیشتر از بیست بار باشه...

امضا : ستین؛
عقب
بالا