مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

نفیس

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
81
پسندها
2,186
امتیازها
11,463
مدال‌ها
8
سطح
8

انجمن تازه تشکیل شده و مطمئنا نمیشه به اونصورت سختگیری کرد ولی چون اینجا یه انجمن رمانه برای تایید رمان حداقل باید یه خلاصه ای باشه که بشه برای دانلود گذاشت پس یکم سختگیری اونم در مورد خلاصه رمانها که حداقل محتوای رمان زو نشون بده لازمه الان یه رمان دیدم فقط یه جمله برای خلاصه نوشته شده بود که اصلا هم ربطی به رمان و محتوا و اینکه چجور رمانی در پیش رو داریم نداشت پس کم کمش باید یه خلاصه در خور یه انجمن رمان باشه
سلام،خیلی از خلاصه ها کل مطلب رو درخودشون جمع می کنند که ازنظرتایید کننده ها همین اکتفا میکنه،در واقع لزومی نیست که نویسنده کل داستان رو بفرسته که مطلب اصلی رمان لو بره ،بلکه چکیده از مطلبش رو که منظور برسونه .
با توجه به رصد کردن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

SAmirA

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
457
پسندها
3,534
امتیازها
17,773
مدال‌ها
1
سطح
0

سلام،خیلی از خلاصه ها کل مطلب رو درخودشون جمع می کنند که ازنظرتایید کننده ها همین اکتفا میکنه،در واقع لزومی نیست که نویسنده کل داستان رو بفرسته که مطلب اصلی رمان لو بره ،بلکه چکیده از مطلبش رو که منظور برسونه .
با توجه به رصد کردن چندین سایت و نتیجه نگرفتنشون طبق گفته شما و اینکه خلاصه مشخصه اسمش خلاصه است
ما به یک خلاصه مختصر ومفید در ۲یا ۶ خط افاقه میکنیم .

حرف شما متین منم منظورم به این چیین خلاصه ای نبود یه نگاه به رمانها بندازید میفهمید که منطورم چی بود باید یه خلاصه درخوری باشه که برای دانلود گذاشت یا نه؟

امضا : SAmirA

نفیس

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
81
پسندها
2,186
امتیازها
11,463
مدال‌ها
8
سطح
8

حرف شما متین منم منظورم به این چیین خلاصه ای نبود یه نگاه به رمانها بندازید میفهمید که منطورم چی بود باید یه خلاصه درخوری باشه که برای دانلود گذاشت یا نه؟
دقیقا من هم در جواب قبلی همین رو شرح دادم،از نظر تایید کننده ها این مقدار کافیه

SAmirA

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
457
پسندها
3,534
امتیازها
17,773
مدال‌ها
1
سطح
0

دقیقا من هم در جواب قبلی همین رو شرح دادم،از نظر تایید کننده ها این مقدار کافیه
ببخشید نفیس جان ولی شما رسما میگد نظر کاربر مهم نیست من چیزی نگفتم که با این لحن جواب داده بشه
من یه انتقاد کردم همین اگه مورد قبول نیست دیگه نیاز نیست اصلا جواب داده بشه بهش

نفیس

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
81
پسندها
2,186
امتیازها
11,463
مدال‌ها
8
سطح
8

ببخشید نفیس جان ولی شما رسما میگد نظر کاربر مهم نیست من چیزی نگفتم که با این لحن جواب داده بشه
من یه انتقاد کردم همین اگه مورد قبول نیست دیگه نیاز نیست اصلا جواب داده بشه بهش
نظر کاربر اگر از نظر مدیران صلاح دیده بشه چرا مهمه تو بعضی موراد خلاصه ها اشتباه شده نه اینکه همه خلاصه ها نا کامل باشن

MORTAL

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
65
پسندها
1,695
امتیازها
11,503
مدال‌ها
9
سطح
8

با توجه به رصد کردن چندین سایت و نتیجه نگرفتنشون طبق گفته شما و اینکه خلاصه مشخصه اسمش خلاصه است
ما به یک خلاصه مختصر ومفید در ۲یا ۶ خط افاقه میکنیم .

سلام
تازه بطور کامل خوندم نظرات رو!
ببخشید من الان یک خلاصه چند خطی به شما تحویل میدم; بفرمائید چه نتیجه ای از این خلاصه می گیرید؟

داستان در رابطه با دختری است که روزی در راه بازگشت از مدرسه به خانواده ای برخورد می کند...
پس از مدت ها اتفاقاتی می...

امضا : MORTAL

SAmirA

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
457
پسندها
3,534
امتیازها
17,773
مدال‌ها
1
سطح
0

نظر کاربر اگر از نظر مدیران صلاح دیده بشه چرا مهمه تو بعضی موراد خلاصه ها اشتباه شده نه اینکه همه خلاصه ها نا کامل باشن

من کجا گفتم همه رمانها اگه دقت کرده باشید گفتم یه رمان دیدم ،اولش هم گفتم نمیشه سختگیری انچنانی کرد چون انجمن تازه تاسیسه
یه رمان بود اونم به پریسا نشون دادم
من خواننده باید یه خلاصه از رمان ببینم که برم بخونم یا نه ؟ واقعا نمیفهمم اینهمه جبهه گیری بخاطر یه حرف برای چیه ،خواهشا برید یه بار دیگه پیام من رو بخونید بعد قضاوت کنید

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام
تازه بطور کامل خوندم نظرات رو!
ببخشید من الان یک خلاصه چند خطی به شما تحویل میدم; بفرمائید چه نتیجه ای از این خلاصه می گیرید؟

داستان در رابطه با دختری است که روزی در راه بازگشت از مدرسه به خانواده ای برخورد می کند...
پس از مدت ها اتفاقاتی می افتد که روند زندگی دختر را به طور کامل تغییر می دهد...!

خب این یک خلاصس! در تعداد خطوط کم!

ولی از نظر کتاب خوان ها این یک خلاصه نیست و با عرض پوزش فقط یه مشت چرت و پرت نویسی هست که می خواد خلاصه رو از سرش باز بکنه!
ولی در قانون رمان نویسی اصل خلاصه بر این مبنا هست که یک خلاصه ی کلی و جامع ولی مختصر رو در رابطه با رمان را بتونه ارائه بده!
تا دوستانی که می خوان...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
من کجا گفتم همه رمانها اگه دقت کرده باشید گفتم یه رمان دیدم ،اولش هم گفتم نمیشه سختگیری انچنانی کرد چون انجمن تازه تاسیسه
یه رمان بود اونم به پریسا نشون دادم
من خواننده باید یه خلاصه از رمان ببینم که برم بخونم یا نه ؟ واقعا نمیفهمم اینهمه جبهه گیری بخاطر یه حرف برای چیه ،خواهشا برید یه بار دیگه پیام من رو بخونید بعد قضاوت کنید
جبهه گیری ای به هیچ عنوان نبوده و رمانی هم که شما به عنوان نمونه به من نشون دادید از نظر ما قابل قبول بوده ولی همون طورم که به خودتون گفتم به نویسنده اطلاع میدیم که اگه تمایل داشت خلاصه کامل تری بنویسه

PaRIsA-R

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
475
پسندها
2,809
امتیازها
26,473
مدال‌ها
16
سطح
12

سلام و خسته نباشی خدمت تمام مدیران انجمن یک رمان.
تعداد رمان هایی که توی انجمن در حال تایپ هستن خیلی کمه پیشنهاد من اینکه یه گروه نویسندگی توی تلگرام ایجاد کنید و نویسنده هایی که رمان در حال تایپ دارن رو به انجمن دعوت کنید .

امضا : PaRIsA-R

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا