گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان این دل صبر می‌خواهد | یاسمن رضیان کاربر انجمن یک رمان

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,349
پسندها
13,524
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
نام رمان: این دل صبر می‌خواهد!
نام نویسنده:یاسمن رضیان
ژانر: #درام #عاشقانه
#اجتماعی

خلاصه:زندگی گذشته‌اش ناگهان درهم می‌شکند!اتفاقاتی که صغیر تا کبیرش، به وضوع لرزه در اندام همگان می‌اندازد! آرزویی که آرزویش جز قبولی در رشته‌ی موردعلاقه‌اش چیز دیگری نبود، بین راه در شرایطی که شاید هیچگاه فکرش را نمی‌کرد، متوقف می‌شود! این بار همزمان قلب و عقلش هم، باهم دست به یکی می‌کنند تا او را به سمتی بکشانند که زندگیش را در یک چشم بر هم زدنی تغییر دهند! هدفی که روزی آرزویش، اشک در چشمانش می‌نشاند، حالا تنها پلی‌ست برای بدست آوردن خواسته‌ی قلبِ ناآرامش!

لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YASAMAN.RAZIYAN

Armita.sh

منتقد ادبیات + کاربر فعال سرگرمی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
3/6/22
ارسالی‌ها
2,341
پسندها
19,292
امتیازها
46,373
مدال‌ها
40
سطح
24

• مدیر
سلاااام به نویسندۀ خوشگلمون؛ قبل از همه چیز یه سوال.
شما که شمالی هستید غذای خوشمزه هم درست می‌کنید؟ :610595-f4fee7d8018d2f5ca10c2e5d7cc88678:
باید بهتون بگم رمان با توجه به ژانر درام شروع خوبی داشته، عنوان هم به ژانرهای درام و عاشقانه می‌خوره.
حقیقتا منم مثل آرزو استرس درس و مدرسه رو دارم(شده بعضی شبا از خواب بیدار شدم ساعت سه درس بخونم:/)
جونم بگه توصیفاتتون قشنگه، ولی خب به‌نظرم برای اماکن جا داشت بیشتر توصیف کنید چون قطعا ذهن قابلیت تجسم یه خونه و اتاق رو داره( ولی مثلا یکی مثل من که با لوکیشن دادگاه شروع کرده خودشو تو بد چاله‌ای انداخته، چون من که دادگاه نرفتم، عکسیم تو نت ازش نیست) اماااا؛ شما می‌تونید تو همین پارتای اول با توصیف اماکن بترکونید.
ایده با این که آشناست اما...

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,349
پسندها
13,524
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
سلاااام به نویسندۀ خوشگلمون؛ قبل از همه چیز یه سوال.
شما که شمالی هستید غذای خوشمزه هم درست می‌کنید؟ :610595-f4fee7d8018d2f5ca10c2e5d7cc88678:
باید بهتون بگم رمان با توجه به ژانر درام شروع خوبی داشته، عنوان هم به ژانرهای درام و عاشقانه می‌خوره.
حقیقتا منم مثل آرزو استرس درس و مدرسه رو دارم(شده بعضی شبا از خواب بیدار شدم ساعت سه درس بخونم:/)
جونم بگه توصیفاتتون قشنگه، ولی خب به‌نظرم برای اماکن جا داشت بیشتر توصیف کنید چون قطعا ذهن قابلیت تجسم یه خونه و اتاق رو داره( ولی مثلا یکی مثل من که با لوکیشن دادگاه شروع کرده خودشو تو بد چاله‌ای انداخته، چون من که دادگاه نرفتم، عکسیم تو نت ازش نیست) اماااا؛ شما می‌تونید تو همین پارتای اول...

آخرین ویرایش
امضا : YASAMAN.RAZIYAN