خبر داخلی قائدرحمتی: آنقدر خوب نتیجه گرفته‌ایم که شکست مقابل استقلال به چشم نیاید

• نویسنده موضوع FATYMArr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 59
  • کاربران تگ شده هیچ

FATYMArr

مدیر تالار دبیرستان و دانشگاه + عکاس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار دبیرستان
تاریخ ثبت‌نام
30/6/20
ارسالی‌ها
6,967
پسندها
21,239
امتیازها
69,773
مدال‌ها
37
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • مدیر
قائدرحمتی: آنقدر خوب نتیجه گرفته‌ایم که شکست مقابل استقلال به چشم نیاید

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک نتایج این تیم در فصل جاری را در حدی دانست که شکست آنها مقابل استقلال به چشم نیاید.​

محمود قائدرحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت تیمش بعد از شکست مقابل استقلال گفت: ما تمرینات را به خوبی دنبال کردیم و آماده بازی با نساجی شدیم. در بازی قبلی برابر استقلال هم عملکرد بدی نداشتیم و چند موقعیت خوب را از دست دادیم، ولی استقلال از فرصت‌هایش به خوبی استفاده کرد. فکر می‌کنم اگر استقلال در ابتدای بازی 10 نفره می‌شد، ممکن بود سرنوشت بازی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ELHAMrr

FATYMArr

مدیر تالار دبیرستان و دانشگاه + عکاس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار دبیرستان
تاریخ ثبت‌نام
30/6/20
ارسالی‌ها
6,967
پسندها
21,239
امتیازها
69,773
مدال‌ها
37
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • مدیر
وی با اشاره به خطایی که زبیر نیک‌نفس در دقیقه 12 مسابقه انجام داد، تأکید کرد: در آن صحنه داور باید نیک‌نفس را اخراج می‌کرد، چون حرکتش واقعاً خطرناک بود، ولی فکر می‌کنم با توجه به اینکه تازه بازی شروع شده بود داور کارت قرمز را به نیک‌نفس نداد. من معتقدم شدت ضربه بازیکن استقلال بسیار زیاد بود و آنها باید در دقایق ابتدایی 10 نفره می‌شدند.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره شکست آلومینیوم بعد از 10 بازی اظهار داشت: ما در لیگ امسال آنقدر خوب نتیجه گرفته‌ایم که شکست برابر استقلال به چشم نیاید. تیم ما از لحاظ بودجه با خیلی از تیم‌های لیگ‌ برتری قابل قیاس نیست، ولی امسال نتایج بسیار خوبی گرفتیم.

قائدرحمتی با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر نساجی گفت: من سابقه بازی در نساجی را دارم و فکر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ELHAMrr