زندگینامه ملیس سزن

Prince:)

مدیر بازنشسته‌ طبیعت + نقاش انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/7/23
ارسالی‌ها
518
پسندها
3,893
امتیازها
17,273
مدال‌ها
17
سطح
12

• نویسنده موضوع
Melis-Sezen-photokade-com-4.jpg
بیوگرافی ملیس سزن:
ملیس سزن متولد ۲ دسامبر ۱۹۹۳ در ترکیه، بازیگر سینما و تلویزیون است

فارغ التحصیل رشته هنر و ادبیات از دانشگاه کوچ میباشد که از ۲۳ سالگی بازیگری را آغاز کرد و با سریال «گذشته ی عزیز» Sevgili Gecmis به شهرت رسیده است.
او با ۱۶۹ سانتی متر قد و ۵۴ کیلوگرم وزن علاقه زیادی به رقص هم دارد.
منبع: فتوکده

آخرین ویرایش
امضا : Prince:)

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/7/23
ارسالی‌ها
518
پسندها
3,893
امتیازها
17,273
مدال‌ها
17
سطح
12

• نویسنده موضوع
خانواده:
ملیس سزن (Melis Sezen) 11 آذر ۱۳۷۲ در شهر استانبول به عنوان فرزند اول به دنیا آمد و در منطقه سیلیوری بزرگ شد و تنها یک خواهر به نام پولات دارد‌.

پدرش آلبانیایی – مقدونیه ای و تاجر است و مادرش ترکبار می باشد که از تسالونیکی امپراتوری عثمانی به ترکیه مهاجرت کرده است‌

کودکی با سگ و گربه:
من در منطقه سیلیوری بزرگ شدم، کودکی ام با خاک و طبیعت درهم آمیخته بود و حدود ۲۰ گربه و ۵ سگ داشتم و از چیزی هم متنفر نبودم.

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/7/23
ارسالی‌ها
518
پسندها
3,893
امتیازها
17,273
مدال‌ها
17
سطح
12

• نویسنده موضوع
تحصیلات:
ملیس در دبیرستان سلیم پاشا آتاتورک آناتولی به تحصیلات خود ادامه داد و از دانشگاه کوچ در رشته هنر و ادبیات فارغ التحصیل شده است.

از کلاس تا شروع با تئاتر:
از کودکی علاقه زیادی به بازیگری داشته و درس های بازیگری را از ۱۲ سالگی آغاز کرد.

یک سال در مرکز هنری «مجدت گزن» Müjdat Gezen درس های بازیگری را فرا گرفت و در دوران دبیرستان در کلاس های تئاتر شرکت میکرد.

در نهایت موفق شد نقشی را در نمایش «بیمارستان» در تئاتر علی سولماز در سیلیوری به دست آورد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Rei Suwa

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/7/23
ارسالی‌ها
518
پسندها
3,893
امتیازها
17,273
مدال‌ها
17
سطح
12

• نویسنده موضوع

Melis-Sezen-photokade-com-10.jpg

جلوی دوربین:

سال ۲۰۱۶ در ۲۱ سالگی برای اولین بار با سریال «زندگی گاهی شیرینه» وارد دنیای بازیگری شد، سپس در سریال «مروارید سیاه» به ایفای نقش پرداخت.

آغاز شهرت:

سال ۲۰۱۹ در ۲۴ سالگی با بازی در سریال «لکه» کنار بازیگرانی چون بوراک سوینچ و توکچه آچیق گوز در نقش یاسمین به شهرت و محبوبیت دست یافت.

او همچنین در سال ۲۰۲۰ در سریال «گذشته ی عزیز» Sevgili Gecmis با بازی در نقش اصلی «درن» حسابی مطرح شد.

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/7/23
ارسالی‌ها
518
پسندها
3,893
امتیازها
17,273
مدال‌ها
17
سطح
12

• نویسنده موضوع
ورود به سینما:
سال ۲۰۱۸ در ۲۳ سالگی اولین بار با فیلم “Tikii Yuvasi” به روی پرده سینما رفت و سال ۲۰۱۹ در ۲۴ سالگی با بازی در فیلم «بخاطر ما تلاش کن» به ایفای نقش پرداخت

تو برای این فیلم برنده جایزه ستاره درخشان در چهل و هفتمین دوره جوایز پروانه طلایی شد و در همان سال در بین ۱۰۰ بازیگر اول لیست Sezen قرار گرفت

رابطه با مورات دالکیلیچ:
سال ۲۰۲۰ شایعاتی مطرح شد که ملیس با خواننده ترک، مورات دالکیلیچ دوست پسر سابق هانده ارچل بازیگر مطرح ترکیه ای وارد رابطه شده است

این خبر توسط ملیس و مورات تکذیب شد و اعلام کرد مجرد است !

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/7/23
ارسالی‌ها
518
پسندها
3,893
امتیازها
17,273
مدال‌ها
17
سطح
12

• نویسنده موضوع
Melis-Sezen-photokade-com-8.jpg
ایده زیبایی پوست:
من هر روز صورتم را میشویم و لنز هایم را میزنم، و از آنجا که پوست خشکی دارم از مرطوب کننده ها، کرم زیر چشم و روغن شب برای پوستم استفاده میکنم.

گاهی ماسک مرطوب کننده برای پوستم درست میکنم و وقتی هم که بیرون نمی روم، هیچ آرایشی نمی کنم تا به پوستم استراحت بدم.

تناسب اندام با رقص:
ورزش برای من رقصه و با رقصیدن میتوانم تناسب اندامم را حفظ کنم، من وقتی در خانه هستم موسیقی میذارم و می رقصم و همچین به ورزش یوگا هم میپردازم.

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/7/23
ارسالی‌ها
518
پسندها
3,893
امتیازها
17,273
مدال‌ها
17
سطح
12

• نویسنده موضوع
آزار و اذیت مجازی:
برای بازی در نقش «درین» سریال بی وفایی« مورد آزار و اذیت کاربران مجازی قرار گرفتم و نظرات بسیار تندی دریافت کردم، آنها به شخصیت من هم توهین کردند

فرار از زیر قرار عاشقانه:
یکبار در فرودگاه با یک مرد ثروتمند قرار عاشقانه داشتم، فکر کردم می خواهم برای شام با او بیرون برم و ببینم که چطور آدمی است

ولی وقتی شروع به حرف زدن کرد ، ترجیح دادم از زیر قرار فرار کردم

هنگام خاتمه رابطه گفتم مشکل از شما نیست، مشکل از منه، اما مشکل از من نبود و البته حالا دیگه این رابطه تمام شده است.

علایق شخصی:
به بازی والیبال، شنا، اسکی روی یخ، رقص مدرن، نقاشی و مسافرت علاقه مند...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.