نقد نقد فیلم بلو بیتل (Blue Beetle) | آیرون من دنیای دی سی؟!

• نویسنده موضوع Roshanak_QW
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 49
  • کاربران تگ شده هیچ

Roshanak_QW

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
25/6/20
ارسالی‌ها
10,013
پسندها
23,077
امتیازها
78,373
مدال‌ها
56
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
نقد فیلم بلو بیتل (Blue Beetle) | آیرون من دنیای دی سی؟!

فیلم Blue Beetle تلاش می‌کند تا اولین ابرقهرمان لاتین دنیای دی سی را معرفی کند، اما چیزی جز ارائه یک داستان تکراری در دست ندارد.
پس از موفقیت فیلم‌های ابرقهرمانی در طول دهه‌های گذشته، حالا سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا روی ابرقهرمان‌های جدید و کمتر شناخته‌ شده‌ای سرمایه‌گذاری کنند تا نه‌تنها به منبع جدیدی برای اقتباس دست پیدا کنند، بلکه دامنه استفاده از ابرقهرمان‌ها از جنس مخالف، رنگ و نژادهای بیشتر را گسترش دهند. حالا فیلم Blue Beetle قرار است اولین فیلم دنیای DC باشد که با محوریت ابرقهرمان لاتین تولید شده است. تمرکز داستان این فیلم روی شخصیت جیمی ریس است که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

Roshanak_QW

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
25/6/20
ارسالی‌ها
10,013
پسندها
23,077
امتیازها
78,373
مدال‌ها
56
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
بلو بیتل بدون ماسک در فیلم Blue Beetle

اما مشکل اصلی فیلم Blue Beetle از جایی آغاز می‌شود که متوجه می‌شویم فیلم با اینکه ادای یک فیلم متفاوت را در می‌آورد و عملا می‌خواهد بگوید که جیمز ریس برخواسته از یک جامعه ستم دیده و فقیر است، اما ما در حال تماشا نسخه متفاوتی از داستان چندین فیلم ابرقهرمانی آشنا هستیم. داستان فیلم به شکل اتفاقی یا کاملا عمدی شباهت زیادی به فیلم Iron Man دارد با این تفاوت که شخصیت اصلی داستان یک فرود ثروتمند نابغه نیست و همچنین نقشی در ساخت لباس بلو بیتل هم ندارد.

ظاهرا سران وارنر و دی سی از فیلم Blue Beetle به‌عنوان نسخه آیرون من DCEU تصور کرده‌اند
اما به‌جز این تفاوت‌ها، روند داستان شباهت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

عقب
بالا