همگانی قصهٔ پسِ ترانه‌ها ⋆ ۫ ּ

• نویسنده موضوع Sinârä ๋࣭
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 90
  • کاربران تگ شده هیچ

Sinârä ๋࣭

کاربرفعال موسیقی + مدیر بازنشسته موسیقی
ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
24/10/18
ارسالی‌ها
588
پسندها
9,519
امتیازها
24,973
مدال‌ها
25
سطح
15

• نویسنده موضوع
سلام
این تاپیک برای نوشتن داستان‌های پشتِ ترانه‌هاست؛ هنرمندها معمولاً از یه چیزی یا یه اتفاقی الهام می‌گیرن واسه اثرشون و من دلم می‌خواست این قصه‌ها و جرقه‌ها رو کنار هم داشته باشیم که گفتم این تاپیک رو بزنم.
اگه میشه لطفاً منبع‌تون رو هم بنویسید،
و اینکه ترانه رو کامل معرفی کنین،
و امیدوارم دوست داشته باشین تاپیک رو
:1151:

امضا : Sinârä ๋࣭

Sinârä ๋࣭

ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
24/10/18
ارسالی‌ها
588
پسندها
9,519
امتیازها
24,973
مدال‌ها
25
سطح
15

• نویسنده موضوع

“U-Turn” معروف به “لیلی”(Lili) ، از گروه پاپ/راک دو نفره‌ی فرانسوی، “AaRON” می‌باشد، که در ۲۰۰۶ در فیلم فرانسوی “Je vais bien ne t’en fais pas” (من خوبم، نگران نباش، به کارگردانی “Philippe Lioret”، بر اساس رمانی معروف به همان نام اثر “Olivier Adam”) به‌کار گرفته شد.

داستان مربوط به دختری افسرده است و پسری که او را دوست دارد و میخواهد به زندگی بار گرداند.

این آهنگ که با نام دوربرگردان نیز شناخته می‌شود، در سال ۲۰۰۶ منتشر گردید و در قالب آلبوم اول گروه یعنی Artificial Animals Riding On Neverland ارائه شد.

جالب است بدانید کلمه AaRON مخفف عبارت Artificial Animals Riding On Neverland است که تقریبا به معنی حیوانات مصنوعی سوار بر نا کجا آباد میباشد! این گروه تا کنون ۴...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

Sinârä ๋࣭

ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
24/10/18
ارسالی‌ها
588
پسندها
9,519
امتیازها
24,973
مدال‌ها
25
سطح
15

• نویسنده موضوع
برای پنجمین سال متوالی، ترانه‌ای که جورج مایکل در سال 1984 خوانده بود به عنوان آهنگ مورد علاقه بریتانیا انتخاب شد. این رتبه‌بندی بر اساس نظرسنجی Smooth Radio به دست آمد که بر اساس آن این ترانه 32000 رای به دست آورد. ترانه این سوپراستار فقید انگلیسی در سال 1986 به نام “A Different Corner” در رده سوم فهرست 500 آهنگ قرار گرفت، درست پس از “بوهمین راپسودی” کوئین که جایگاه دوم را به دست آورده است.

به راحتی می‌توان فهمید که چرا «نجوای بی‌دقت» Careless Whisper همچنان بسیار محبوب است. (این موزیک ویدیو اخیراً یک میلیارد بازدید در یوتیوب داشته است.)

یک دلیل می‌تواند این باشد که متن ترانه برای خیلی‌ها مصداق دارد. از هر پنج بریتانیایی یک نفر اعتراف می کند که به شریک زندگی خود خ**یا*نت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

عقب
بالا