مصاحبه عنایتی: امیدوارم اوسمار بعد از بازی به ما طعنه نزند/ اشتباه مقابل پرسپولیس، تاوان سنگینی دارد

• نویسنده موضوع ZahraCore
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 42
  • کاربران تگ شده هیچ

ZahraCore

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,210
پسندها
13,186
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
عنایتی: امیدوارم اوسمار بعد از بازی به ما طعنه نزند/ اشتباه مقابل پرسپولیس، تاوان سنگینی دارد

تقابل با پرسپولیس موضوعی بود که سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره آن با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.​

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار پیکان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: دیدار با پرسپولیس بازی فوق‌العاده سختی است. با یکی از مدعیان اصلی قهرمانی بازی داریم و باید در تمام طول بازی تمرکز داشته باشیم. امیدوارم در فرصت کمی که بعد از بازی با ملوان داشتیم، بچه‌های ما به لحاظ ذهنی آماده باشند تا فردا به آنچه که در زمین می‌خواهیم برسیم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ZahraCore

ZahraCore

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,210
پسندها
13,186
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه استراتژی‌اش چه خواهد بود که ذهن برنده بودن را در بین بازیکنان‌اش حفظ کند؟ خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم بازیکنان ما به لحاظ ذهنی هر اتفاق بدی که می‌تواند برای‌شان بیفتد تا قبل از این بازی‌ها افتاده بود. من پیش از این گفتم فشار بعضی‌ وقت‌ها چیز بدی نیست و می‌تواند مثبت باشد و تیم را رو به جلو ببرد. بازیکنان ما این احساس را کردند که اگر شرایط را ساده بگیرند، شاید به مشکلی بزرگ بخورند. این تیم امانت دست ما است که یک سابقه طولانی و بزرگی دارد. میراثی از گذشته به ما رسیده است و کارکنان ایران خودرو چشم به ما دارند که نتایج خوبی بگیریم. شاید تماشاگر زیادی نداشته باشیم اما ما از کارکنان و اعضای باشگاه انرژی مثبت می‌گیریم و از مدیران کارخانه و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ZahraCore