آخرین باری که ورزشگاه رفتم پرسپولیس، استقلال را شکست‌داد شاهین ایزدیار: زورم نرسید هفتمین طلا را بگیرم

• نویسنده موضوع wakeup
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 242
  • کاربران تگ شده هیچ

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
شاهین ایزدیار مرد طلایی کاروان پاراآسیایی ایران مهمان کافه خبر بود و از روزهای تنهایی‌اش و تمرینات طاقت فرسایش گفت.

زاوش محمدی: شاهین ایزدیار پرافتخارترین ورزشکار ایران در تاریخ رقابت‌های پاراآسیایی که در سه دوره برگزار شده این رقابت‌ها، 19 مدال به دست آورده. شاهین در جاکارتا مدال‌های طلای ایران را استارت زد و تا روز پایانی شش طلا و یک نقره گرفت تا موفق‌ترین ورزشکار کل این رقابت‌ها شود. «ارتش یک نفره» بهترین لقبی است که به او دادند. او پرسپولیسی است و شش مدالش را با شش گل پرسپولیس مقایسه می کند و آن را برای کری خوانی استفاده می کند. او مهمان ما در کافه خبر بود و به سوالات ما پاسخ داد:
چه شد با معلولیتی که داشتی وارد ورزش شدی؟
کودک بودم‌. خانواده من هم مانند خیلی‌های دیگر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : wakeup
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] I.YãSi

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
.

18-10-20-225227photo_2018-10-19_16-48-37.jpg

به تیم ملی هم فکر می‌کنی؟ قوانین اجازه‌اش را می‌دهد؟
از نظر قوانین مشکلی نیست و خانم نعمتی هم در هر دو رده فعالیت می‌کند. با این حال زدن رکورد کشورهای دیگر خیلی سخت است. شنای ما در کل پنجاه سال از دنیا عقب‌تر است اما این فاصله در پارالمپیک و پاراآسیایی کمتر است.
گرفتن سهمیه هم کار بسیار دشواری است! در بین بچه‌های عادی هم تا امروز تنها یک نفر سهمیه گرفته است که یک افتخار به حساب می‌آید! آقای محمد علیرضایی در المپیک 2008 توانست رکورد صد متر قورباغه را بزند و سهمیه ورود به المپیک را بگیرد. در پارالمپیک هم من تنها ایرانی بودم که در هر دو دوره با آوردن ورودی راهی رقابت‌ها شدم...

• Like

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع

18-10-20-225251photo_2018-10-19_16-48-35.jpg

بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنی؟

چون به صورت حرفه‌ای تمرین می‌کنم، فرصت زیادی برای این کار نیست مگر اینکه شهرآورد یا بازی ملی مهمی باشد که آن را تماشا کنم.

طرفدار کدام باشگاه خارجی هستی؟
بارسلونا.

بازی‌های این تیم را هم دنبال می‌کنی؟
چون شب‌ها باید خیلی زود به رختخواب بروم، فرصتی برای این کار نیست، اما تلاش می‌کنم پیگیر نتایج باشم.

در اینستاگرام نیز، پرسپولیسی‌ها برایت سنگ تمام گذاشتند.
بله از همه‌شان ممنونم. به خصوص از علی دایی، علی انصاریان، برانکو ایوانکوویچ و... که هوایم را داشتند. واقعاً از حمایت آن‌ها روحیه گرفتم.

خیلی ها تعداد طلاهای تو را...

• Like

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا