تکسیرا: برای بردن استقلال به آزادی می‌آییم

• نویسنده موضوع wakeup
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 102
  • کاربران تگ شده هیچ

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
میگوئل تکسیرا مربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در خصوص دیدار با نساجی مازندارن و شرایط تیم فوتبال سپاهان گفتگو کرده که در ادامه می خوانید.

نساجی فقط کناره ها را برای ما باقی گذاشت

ما چون یک بازی قبلا با تیم نساجی انجام داده بودیم، خوب این تیم را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم که بازی سختی را در پیش خواهیم داشت. چون این تیم طبیعتا تیمی بود که بسته بازی می کرد و سعی می کردند تمام خط های پاس را ببندند. سعی کردیم بازی با حوصله ای انجام دهیم و بهترین راهی که می توانستیم از آن استفاده کنیم خط های کنار بود و دو گلی که به ثمر رساندیم هم از طریق کانال های کنار بود؛ ولی چیزی که ما را غافلگیر کرد و فکر نمی کردیم گل دوم ( گل دریافتی از نساجی مازندران) بود...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : wakeup

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
تیم های حریف نباید در مورد داوری صحبت کنند

واقعیت اینکه من زیاد دوست ندارم راجع به داوری صحبت کنم؛ من با خبرنگارها و رسانه ها صحبت می کنم. از زمانی که لیگ شروع شده و جام حذفی، بازی های ما را لطفا همه ببینند تا ببیند چند پنالتی به نفع ما گرفته نشده؛ اشخاصی که می گویند پنالتی نبوده، تیم های خودشان را ببینند و در مورد تیم خودشان هم صحبت کنند. مثلا اگر داوری به سود آنها بوده، بگویند داور به ما کمک کرد و یک پنالتی مقابل سپاهان برای ما گرفته نشده. وقتی این را بگویند حق دارند که در مورد صحنه هایی که به ضرر آنها است صحبت کنند. البته باید این نکته را هم در نظر بگیریم که داوران هم حق دارند اشتباه کنند ولی آنها هم باید روز به روز آموزش ببینند تا اشتباهاتشان هر روز کمتر شود.

برای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : wakeup