با ماهواره موافقید یا مخالف ؟!

• نویسنده موضوع I'MAN
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 27
  • بازدیدها 530
  • کاربران تگ شده هیچ

Alef_Gaf

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/7/18
ارسالی‌ها
1,914
پسندها
24,627
امتیازها
53,373
مدال‌ها
22
سطح
28

بستگی به جنبه خانواده دارم
نه موافقم نه مخالف

امضا : Alef_Gaf

نسترن محمودی

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/7/18
ارسالی‌ها
1,385
پسندها
30,439
امتیازها
63,073
مدال‌ها
13
سطح
0

به نظرم تا وقتی که توی خونه‌ای بچه‌ای وجود داره که به سن بلوغ نرسیده و یا تازه به این محدوده‌ی سنی رسیده، می‌تونه خیلی مضر باشه... به ویژه در حال حاضر که حتی تبلیغات‌هاشون هم ممیزی هستش و خواسته ناخواسته اون نوجوون رو نسبت به خیلی چیزها کنجکاو می‌کنه، اما از یک سنی به بعد جهت سرگرمی خوب هستش البته اگه باز هم جنبه‌ش رو داشته باشن.
اگرچه الآن ماهواره‌ها هم هیچ جذابیتی و برنامه‌ای ندارن و همش تبلیغات پخش می‌کنن :|

آخرین ویرایش
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] I.Râstâ

Dani_pat

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
7/5/18
ارسالی‌ها
1,749
پسندها
37,546
امتیازها
77,373
مدال‌ها
22
سطح
33

موافقم!
جنبه مى خواد كه يك سرى چيزا روت تاثير نزاره يا هى نشينى نگاه كنى:/
از جمله همين سريال هاى تركى كه امروزه از هرجا رد بشى بحث اينه:
-سلاااام مريممممم واى غنچه هاى زخمى چى شدد؟ ديدى سركان اينجور شد؟ واى قربونش برم ميميرم براش؛ ايلول نكبت لياقتشو نداشت.
+سلام عزيزممممم. اره ديدى چى شد اصن فكم باز موند. از اون ورم فضيلت...[و غيره-_-]
[تهشم مى گن" اسم بچمو ميزارم سركاننننن مثه اون جذاب بشه ووااييى خودااا اينقد دوسش دارم" نكنيد توروخدا! زشته-_-]
:|
وگرنه چشه؟ مى شينم فيلما آمريكايى نگاه مى كنم تهشم نمى گم اسم بچم رو مى زارم "بلا" [شخصيت بلا در گرگ و ميش]
:| والا

آخرین ویرایش
امضا : Dani_pat

✦sαмαηтα✦

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/5/19
ارسالی‌ها
39
پسندها
1,036
امتیازها
6,223
سطح
0

بستگی به جنبه داره !!! من ک موافقم

امضا : ✦sαмαηтα✦

Elena

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/4/18
ارسالی‌ها
364
پسندها
15,166
امتیازها
39,073
مدال‌ها
17
سطح
24

ادمی که بخواد با ماهواره تحت تاثیر قرار بگیره با دو تا دوست و پسر سرکوچه هم تحت تاثیر قرار میگیره
من موافقم خللی هم در زندگی کسانی که ماهواره داشتن و از اولم نگاه می‌کردن ندیدم پس واقعا به نظرم مشکلی نداره

melisa.fe

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
25/11/18
ارسالی‌ها
1,638
پسندها
23,149
امتیازها
44,573
مدال‌ها
25
سطح
28

موافقم!
جنبه مى خواد كه يك سرى چيزا روت تاثير نزاره يا هى نشينى نگاه كنى:/
از جمله همين سريال هاى تركى كه امروزه از هرجا رد بشى بحث اينه:
-سلاااام مريممممم واى غنچه هاى زخمى چى شدد؟ ديدى سركان اينجور شد؟ واى قربونش برم ميميرم براش؛ ايلول نكبت لياقتشو نداشت.
+سلام عزيزممممم. اره ديدى چى شد اصن فكم باز موند. از اون ورم فضيلت...[و غيره-_-]
[تهشم مى گن" اسم بچمو ميزارم سركاننننن مثه اون جذاب بشه ووااييى خودااا اينقد دوسش دارم" نكنيد توروخدا! زشته-_-]
:|
وگرنه چشه؟ مى شينم فيلما آمريكايى نگاه مى كنم تهشم نمى گم اسم بچم رو مى زارم "بلا" [شخصيت بلا در گرگ و ميش]
:| والا
ببخشید اسپم میدم

ولی علی از سرکان جذاب تره منم جای ایلول...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : melisa.fe

Sogni di fata

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
27/11/18
ارسالی‌ها
86
پسندها
2,445
امتیازها
16,513
مدال‌ها
9
سطح
11

ادمی که بخواد با ماهواره تحت تاثیر قرار بگیره با دو تا دوست و پسر سرکوچه هم تحت تاثیر قرار میگیره
من موافقم خللی هم در زندگی کسانی که ماهواره داشتن و از اولم نگاه می‌کردن ندیدم پس واقعا به نظرم مشکلی نداره
عشقم فقط بوسیدن نیس که:wacko:
وقتی یع کودکسال بشینع لحظاتع عاشقانع زن و مرد رو تو اتاق خابشون نگاه بنمایع :popcorm1:صد در صد تاثیر میپذیرع....روانشناس ها هم میگن اینو:batting_eyelashes:

امضا : Sogni di fata

Elena

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/4/18
ارسالی‌ها
364
پسندها
15,166
امتیازها
39,073
مدال‌ها
17
سطح
24

عشقم فقط بوسیدن نیس که:wacko:
وقتی یع کودکسال بشینع لحظاتع عاشقانع زن و مرد رو تو اتاق خابشون نگاه بنمایع :popcorm1:صد در صد تاثیر میپذیرع....روانشناس ها هم میگن اینو:batting_eyelashes:
عزیزم اون دست پدر و مادر و می بوسه که نزارن بچه های کوچیک هر صحنه ایو نگاه کنن!!!

melisa.fe

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
25/11/18
ارسالی‌ها
1,638
پسندها
23,149
امتیازها
44,573
مدال‌ها
25
سطح
28

عزیزم اون دست پدر و مادر و می بو*س*ه که نزارن بچه های کوچیک هر صحنه ایو نگاه کنن!!!
بابای من هروخ به اونجاش میرسید میزد یه کانال دیه
من کنجکاو تر میشدم فرداش تو تکرارش و گاهی توی هر سه تکرارش اون صحنه رو با دقت نگا میکردم123778

امضا : melisa.fe

نسترن محمودی

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/7/18
ارسالی‌ها
1,385
پسندها
30,439
امتیازها
63,073
مدال‌ها
13
سطح
0

عزیزم اون دست پدر و مادر و می بو*س*ه که نزارن بچه های کوچیک هر صحنه ایو نگاه کنن!!!
اگر برای یک لحظه اون کودک صحنه‌ای رو ببینه برای برانگیختن حس کنجکاویش کافیه تا به هر نحوی دوباره به تماشای اون صحنه‌ها بشینه.