بهادری جهرمی: آیین‌نامه کرامت قوه قضائیه به زودی ابلاغ می‌شود

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 161
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,562
پسندها
32,726
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در همایش سراسری کارشناسان رسمی قوه قضاییه اظهار کرد: متناسب با گام دوم انقلاب نیاز به طراحی های جدید داریم و این جلسه شاید سرآغازی برای طراحی های جدید در حوزه کارشناسی باشد.
بهادری تعداد کار کارشناسی‌های صورت گرفته در هر سال در مرکز کارشناسان را 85000 مورد اعلام کرد و گفت: این کار تخصصی است و مدیران این مجموعه باید بر آن اشراف داشته باشند و به همین دلیل مدیریت باید به خود آنها واگذار شود که من در جلسه معارفه خودم آن را مطرح کردم و امروز شاهدید که رئیس هیئت مدیره کارشناسان استان البرز به عنوان معاون امور کارشناسان تعیین شده است.
رئیس مرکز وکلا و کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه مرحله دوم این کار را اصلاح...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,562
پسندها
32,726
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه ایجاد سامانه شفافیت عملکرد برای کارشناسان را از موضوعات ذیل سامانه الکترونیکی اعلام کرد و هدف از آن را معرفی عادلانه کار به کارشناسان و همچنین اعمال نظارت و
کار آن ها عنوان کرد و افزود: در این زمینه دو کار را در دست داریم یکی از آنها ایجاد سامانه هوشمند برای ارجاع کار به کارشناس به صورت تصادفی است تا دست تصمیم‌گیران شخصی نیز قطع و از تخلفات جلوگیری شود.
بهادری اقدام دوم را ایجاد سامانه شفافیت عملکرد کارشناسان اعلام کرد و با اشاره به اینکه هدف از این کار انعکاس عملکرد شفاف کارشناسان است افزود: از این طریق به دیگر کارشناسان کمک می‌شود تا برای کارشناسی های به روز خود
از نظرات دیگر کارشناسان استفاده کنند و مثلاً اگر قرار است ملکی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_