• تذکر:

نویسندگان عزیز از نوشتن رمان‌هایی با محتوای غیر اخلاقی خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی صحنه رمان شما بدون تذکر توسط ناظرین حذف خواهد شد.

مواردی که شامل موضوعات غیراخلاقی می‌شود عبارت‌است از:

1. پرداختن به زندگی افرادی با گرایش های خاص مانند (هم‌جنس‌گرایی، ....)

2. بیان صریح عقاید سیاسی در رمان‌ها و زیر سوال بردن چارچوب‌های جامعه اسلامی

3. بیان توصیف صریح جنسی و به کار بردن کلمات ناشایست.

و...

قبل از ایجاد رمانتان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. اسم رمان خود را طوری انتخاب کنید که داری مصادیق مجرمانه و خلاف عرف جامعه نباشد.

2. از به کار بردن کلمات جنسی و مواردی که با شئونات اسلامی مغایرت دارد، به جد خودداری کنید.

3- برای تایپ رمان می توانید طبق تاپیک آموزشی زیر رمان خود را ارسال کنید:

کلیک کنید

4. با مطالعه رمان‌های نویسندگان انجمن به آن‌ها امید نوشتن خواهید داد.

کلیک کنید

محبوب مجموعه دلنوشته‌های ضمیر آبی | آیلین کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع آبی پَرَست؛
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 961
  • کاربران تگ شده هیچ

آبی پَرَست؛

گوینده انجمن + نقاش انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار خانواده
تاریخ ثبت‌نام
30/11/21
ارسالی‌ها
2,478
پسندها
33,855
امتیازها
64,873
مدال‌ها
40
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
آبی‌ترین‌ آبی‌ام،
ریشه‌ی عشقی به طراوت بهار، از دانه‌ی وجودت، در قلبم جای دارد که هرثانیه پربار‌تر از قبل درون این خاکِ سرد می‌تپد و به آن گرما می‌بخشد. حال که غبار زمستانِ‌سختی‌ها را از شانه‌هایمان تکانده‌ایم، شکوفه‌هایمان از خواب بیدار شده‌اند. لبخندهای آبیِ‌کوچکی، عیدیِ چهره‌هایمان شده و سالی دیگر درکنار هم جوانه خواهیم زد. شالگردنِ‌ شادی‌هایمان را دورهم خواهیم پیچید و زانوی‌ِ غمِ یکدیگر را درآغوش خواهیم کشید. دراین فروردین، عمرِ دشت‌ِ آبیِ وجودم، یکساله شد‌. یک‌سالی که زندگی معنای قدیمی‌اش را از یاد برد و با عشق تو، ماه جدیدی را برای این آسمان آفرید. ماهی که عاشق بود، عاشق آسمانش، شایدهم ستاره‌ی قطبی‌اش، یا پروانه‌ی آبی‌اش، درختِ‌ نیلی رنگش، دریای بی‌پایانش و... ...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : آبی پَرَست؛

آبی پَرَست؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار خانواده
تاریخ ثبت‌نام
30/11/21
ارسالی‌ها
2,478
پسندها
33,855
امتیازها
64,873
مدال‌ها
40
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
آبی‌ترین آبی‌ام،
تو چنان مفهوم زندگی‌ را بر وجودم حک گردانیدی که حتی اگر این دنیا را در تیرگی رها کنم، در عمیق‌ترین نقطه‌ی تاریکِ وجودت، کنارت خواهم نشست و آرام بر آبیِ‌درونت چشم خواهم دوخت. نیاز نیست دوباره بگویم، خود می‌دانی که از چشمان من چه زیبایی و تا یادی بر من روی این کره‌ی‌خاکی باقیست، تو را خواهم پرستید‌ که ستایش برای هرکه جز تو باشد کفر است. لبخند بزن، لبخندهایت جان می‌دهند، بر هرآنکه روحش را به خاک سپرده.
روحت پر آرامش و لب‌هایت پر لبخند آبی‌ترین.
عیدت مبارک

آبی پَرَست؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار خانواده
تاریخ ثبت‌نام
30/11/21
ارسالی‌ها
2,478
پسندها
33,855
امتیازها
64,873
مدال‌ها
40
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
آبی‌ترین آبی‌ام،
بالاخره شعله‌ی فکری از جنس ضعف و ترس که روز‌به‌روز بیشتر وجودم را در آتشش ذوب می‌کرد، به طوفانی عظیم تبدیل شد و مرا به عقب کشاند. گمان کردم اگر نباشم، بهتر است. اینطور کسی مجبور نخواهد بود که ناخوشی‌هایم را تحمل‌ کند. برای لحظه‌ای خود را باختم. انگار هیچکس نیازی به وجودم نداشت. آنقدر آبیِ درونم در خود جمع شده بود که گمان می‌کرد بود و نبودش برای کسی فرقی نخواهد داشت و با گذر چند روز، به قبرستان فراموشی سپرده خواهد شد. پس هرآنچه از خود را که ‌می‌توانستم پاک کردم. بی‌حسی محض بود. گویی که حتی یک قطره‌ آبی هم در وجودت جاری نیست. و خراب کردم؛ هرچیزی که بود را. اعتماد و امنیت بینمان مانند دودی میان هوا محو شد. درآن لحظه انگار بیدار شدم. آبی‌ام را از دستت داده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آبی پَرَست؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار خانواده
تاریخ ثبت‌نام
30/11/21
ارسالی‌ها
2,478
پسندها
33,855
امتیازها
64,873
مدال‌ها
40
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
آبی‌ترین آبی‌ام،
چنان طعمِ شیرینِ جوهر کلماتت قلبم را به تپش انداخت که شادمانی وجودم، از چشم‌هایم جاری شد. خدای عشق خطابم می‌کنی؟ عشق تو مرا به این تخت نشانده دردانه‌‌ی من. همیشه گفته‌ام، عشق بر تو سرآغاز وجود من است و دانه‌ی هستیِ این دل‌سپرده‌ی آبی‌‌رنگ، با نورِ چشم و نوازش‌‌ انگشتان تو سر از خاک بیرون آورده. عزیزترینم، چشم‌باز کن و بنگر‌ که خود چه زیبایی که خدا هم سر به پرستشت فرود آورده.
تا بی‌نهایت روزگار، معشوق این قلب، تو خواهی ماند.
| پاسخی به نوشته‌های آبی‌ترین آبی‌