• تذکر:

نویسندگان عزیز از نوشتن رمان‌هایی با محتوای غیر اخلاقی خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی صحنه رمان شما بدون تذکر توسط ناظرین حذف خواهد شد.

مواردی که شامل موضوعات غیراخلاقی می‌شود عبارت‌است از:

1. پرداختن به زندگی افرادی با گرایش های خاص مانند (هم‌جنس‌گرایی، ....)

2. بیان صریح عقاید سیاسی در رمان‌ها و زیر سوال بردن چارچوب‌های جامعه اسلامی

3. بیان توصیف صریح جنسی و به کار بردن کلمات ناشایست.

و...

قبل از ایجاد رمانتان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. اسم رمان خود را طوری انتخاب کنید که داری مصادیق مجرمانه و خلاف عرف جامعه نباشد.

2. از به کار بردن کلمات جنسی و مواردی که با شئونات اسلامی مغایرت دارد، به جد خودداری کنید.

3- برای تایپ رمان می توانید طبق تاپیک آموزشی زیر رمان خود را ارسال کنید:

کلیک کنید

4. با مطالعه رمان‌های نویسندگان انجمن به آن‌ها امید نوشتن خواهید داد.

کلیک کنید

رتبه دوم تراژدی رمان سیاه برف | نفیسه سادات امیرلطیفی کاربر انجمن یک رمان

Nafise amirlatifi

مدیر تالار نقد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/5/21
ارسالی‌ها
1,011
پسندها
13,179
امتیازها
33,373
مدال‌ها
20
سطح
19

• نویسنده موضوع
  • مدیر
جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Nafise amirlatifi

Nafise amirlatifi

مدیر تالار نقد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/5/21
ارسالی‌ها
1,011
پسندها
13,179
امتیازها
33,373
مدال‌ها
20
سطح
19

• نویسنده موضوع
  • مدیر
حریر بنفش به تنم چسبید و از داغی آب جیغ بلندی کشیدم. گام بلندتری به داخل اتاق رو به روم برداشتم و با جیغ در رو پشتم قفل کردم. با درد ناشی از سوختگی دنبال موبایلم گشتم بالشت‌های تخت رو با گریه پایین انداختم و پیداش نشد. پامو به زمین کوبیدم. اون لعنتی روی میز جامونده بود. چشمم به تلفن روی پاتختی افتاد و انگار خدا دنیا رو بهم داده بود که شماره بهادر رو از حفظ گرفتم. عربده‌هاش از پشت در اتاق تن خودم و بچمو میلرزوند. می‌ترسیدم هر آن در بشکنه. صدای(الو) بهادر توی گوشم پیچید بهش فرصت سلام ندادم و با گریه جیغ زدم:
- داداش تورو به ابلفضل بیا. داداش بهادر فقط بیا بردیا میخواد منو بکشه...
دماغمون بالا کشیدم و از گریه هق زدم.
- بهادر تنم داره میسوزه روم آب جوش ریخته...ب..بیا.
صدایی اومد که به نظرم...

Nafise amirlatifi

مدیر تالار نقد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/5/21
ارسالی‌ها
1,011
پسندها
13,179
امتیازها
33,373
مدال‌ها
20
سطح
19

• نویسنده موضوع
  • مدیر
دستمو کشید و بردیا رو از سر راهش کنار زد. همونطور که توسط نغمه به سمت در کشیده میشدم، چرخیدم و با چشم‌های خیسم بهش زل زدم. انتظار داشتم جلوی رفتنمو بگیره یا مثل قبل التماسم کنه به خاطر کتک‌هاش ببخشمش. اما اون دستش توی شلوار اسلش سرمه‌ایش بود و شونه‌ی راستشو به دیوار تکیه داده بود. آره خودشم می‌خواست که برم. اون لحظه برای اولین بار بود که دیدم دیگه دوستم نداره. دیگه نمیخواد که کنارش باشم حتی نمیخواد زندونی و اسیرش باشم. احمقانه بود اما من از آزاد شدن می‌ترسیدم. از اینکه مثل قبل با بهادر دعوا نکرد تا زنشو جایی نبره لرزیدم. این مردِ دیوانه واقعا ازم متنفر بود اما چرا؟ من توی خونه‌ی کوچیکمون چه کاری جز صبوری کرده بودم که اونو متنفر کرد؟
در قهوه‌ای واحد رو چنگ زدم و توی خودم جمع شدم. درون...

Nafise amirlatifi

مدیر تالار نقد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/5/21
ارسالی‌ها
1,011
پسندها
13,179
امتیازها
33,373
مدال‌ها
20
سطح
19

• نویسنده موضوع
  • مدیر
زنگ واحد به صدا در اومد و طبق عادت می‌دونستم بهادر قبل وارد شدن زنگ میزنه تا فرصت جمع و جور کردن خودمو داشته باشم. شال مشکیمو روی موهای بلندم سرکردم. نغمه هرروز بافت‌های رنگ و وارنگ به موهام میزد و امروز با بافت تیغ ماهی پشت کمرم جمعشون کرده بود.
- یا الله‌
از شنیدن صداش یهو استرس به جونم افتاد و به سمت در ورودی چرخیدم. خنکای باد کولر از بالای تلوزیون گُر گرفتگی تنمو ازبین نبرد که با ترس سرجام ایستادم. چشم‌های درشت مشکی‌ش دیگه برام جذاب نبود که به صورتش نگاه کنم اما دختر کوچولوی توی دلم حسابی دلتنگش شده بود و بدون اینکه بخوام تمام وجودشو با نگاه کنکاش کردم. نغمه همه چیزو رها کرد و از پشت اپن خیره شد بهمون. طعنه ی کلامش از پشت صدای جیغ جیغوش مشخص بود:
- خوش اومدی آقابردیا، چه عجب.
کلام...

Nafise amirlatifi

مدیر تالار نقد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/5/21
ارسالی‌ها
1,011
پسندها
13,179
امتیازها
33,373
مدال‌ها
20
سطح
19

• نویسنده موضوع
  • مدیر
حرف‌هاش به چشمم مثل یک توجیح مزخرف می‌اومد چه‌گندی میزد وقتی حالش خوب بود وقتی از خودش شنیدم داره توی تأتر و بازیگری پیشرفت میکنه،به بازیگر تاتری که یه تهیه کننده‌ی خوب بهش پیشنهاد کار داده میگن گند زده ؟ نمی‌تونستم بفهمم در پس این موقعیت خوب چه گندی وجود داره که رفتارش باهام انقدر سرده و نگاهش بهم پشیمانی و عذاب رو میرسونه. با مرور سریع السیر اونشب دهنم تلخ شد و پر نفرت زمزمه کردم:
- اون رفیقای عوضیت میخواستن...
سرشو بلند کرد و صاف نشست.
- واسم تموم شدن برفین آدمای اشتباهی بودن. منم عقلم سر جاش نبود اونشب از چشم تو دیدم. چیکار کنم خب بهت حساسم.
حالم از حساس بودنش بهم خورده بود. سوال بزرگی پس ذهنم جولان داد اون چرا دیکه باهام مثل قبل نبود؟ حتی وقتی که اومده بود آشتی کنون دستش روی چین...

آخرین ویرایش

Nafise amirlatifi

مدیر تالار نقد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/5/21
ارسالی‌ها
1,011
پسندها
13,179
امتیازها
33,373
مدال‌ها
20
سطح
19

• نویسنده موضوع
  • مدیر
پارت قبلی ویرایش خورده بچه ها اول اونو بخونید
جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید

Nafise amirlatifi

مدیر تالار نقد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/5/21
ارسالی‌ها
1,011
پسندها
13,179
امتیازها
33,373
مدال‌ها
20
سطح
19

• نویسنده موضوع
  • مدیر
از اینکه همیشه سعی می‌کرد بدی هاشو بی اهمیت جلوه بده خسته بودم. اما دیگه نمیخواستم کارمون به دعوا بکشه من اون چند روز شدیدا به حضورش نیاز داشتم. دست‌هامو توهم گره زدم و پاهای ورم کردم رو تکون دادم. کنار پام نشست و نگاهی به ورم بدنم انداخت. نگاهش درد داشت. اون چشم‌های درشت و بی رحمش جدیداً حرف‌هایی داشت که پشت لب‌های مردونه‌ش پنهان می‌شد. دامنم رو کنار زد تا پاهای درشت شده از ورم بارداریم رو ماساژ بده. دست های قدرتمندش به پاهای بی‌حس و خواب رفته‌ام جون داد. زیر لب زمزمه کرد
- متاسفم که انقدر سختی کشیدی.
لحن غمگینش نتونست بهم بفهمونه منظور از سختی، بارداری بود یا زندگی مشترکمون؛ اما قرمزی چشم‌هاش میگفت خیلی چیزهارو ازم قایم کرده. بغض تا پشت پلک‌های خمارم کشیده شد و اشک به چونه‌ام...

Nafise amirlatifi

مدیر تالار نقد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار نقد
تاریخ ثبت‌نام
20/5/21
ارسالی‌ها
1,011
پسندها
13,179
امتیازها
33,373
مدال‌ها
20
سطح
19

• نویسنده موضوع
  • مدیر
فشار دستشو به بازوم بیشتر کرد، قبل اینکه چیزی بگه سایه ای از حضور مامان و بابام کنار در اتاق دیدم و بی فکر سیلی آزادی به گوش بردیا زدم. بازومو رها کرد. خانم‌جان بهمون نزدیک شد و دست روی بازوی ورزیده‌ی بردیا گذاشت انگار از داماد دوست نداشتنی‌اش دلجویی می‌کرد که خطاب به من زمزمه کرد:
-چی کونی برفین؟(چیکار میکنی برفین؟)
تمام تنم میلرزید و فشار عصبی بی اختیار سرم رو به چپ تکون می‌داد. نفهمیده بودم از کجای دعوا به اتاقم رسیدن و قاطی ماجرا شدن اما نگاه آقاجانم که توی سکوت به چهارچوب قهوه ای در تکیه داده بود،شرمنده‌ام کرد. اون به من گفته بود که این پسر نه بدرد عاشقی میخوره نه زندگی! من بودم که نخواستم بشنوم. زیر پام شل شد و اگه رختخواب های گوشه اتاق نبود که بهش چنگ بزنم قطعا زمین میخوردم. خانم...

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا