• تذکر:

نویسندگان عزیز از نوشتن رمان‌هایی با محتوای غیر اخلاقی خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی صحنه رمان شما بدون تذکر توسط ناظرین حذف خواهد شد.

مواردی که شامل موضوعات غیراخلاقی می‌شود عبارت‌است از:

1. پرداختن به زندگی افرادی با گرایش های خاص مانند (هم‌جنس‌گرایی، ....)

2. بیان صریح عقاید سیاسی در رمان‌ها و زیر سوال بردن چارچوب‌های جامعه اسلامی

3. بیان توصیف صریح جنسی و به کار بردن کلمات ناشایست.

و...

قبل از ایجاد رمانتان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. اسم رمان خود را طوری انتخاب کنید که داری مصادیق مجرمانه و خلاف عرف جامعه نباشد.

2. از به کار بردن کلمات جنسی و مواردی که با شئونات اسلامی مغایرت دارد، به جد خودداری کنید.

3- برای تایپ رمان می توانید طبق تاپیک آموزشی زیر رمان خود را ارسال کنید:

کلیک کنید

4. با مطالعه رمان‌های نویسندگان انجمن به آن‌ها امید نوشتن خواهید داد.

کلیک کنید

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه گاهی اوقات باید فراستی باشیم | آیناز کاربر انجمن یک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کمدین پوچ شده

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
15/4/21
ارسالی‌ها
160
پسندها
1,034
امتیازها
6,463
مدال‌ها
7
سطح
8

• نویسنده موضوع
کد داستان کوتاه: 562
ناظر: MIELE Erica❀

نام داستان: گاهی اوقات باید فراستی باشیم
نویسنده: آیناز
ژانر: #درام #اجتماعی
سبک: روانشناختی
خلاصه: آیا در پرتگاه تنفر نسبت به خودتان پرت شده‌اید؟ آیا از مطالب آبکی کانال‌های روانشناسی و حرف‌های کلیشه‌ای مشاوران از جمله "خودت را دوست داشته باش" و مطالعه‌ راه‌های موفقیت کارگرانی که مدیرعامل شده‌اند خسته شده‌اید؟ آیا معنای حقیقی زندگی و چیزی که باید در آن دنبالش بگردید را پیدا نمی‌کنید؟ فراستی‌کده برای شما تاسیس شده است تا به صورت رایگان در کنار بیماران مطب بدون هیچ اغراق و دروغ و تلقینی و با صداقت کامل درباره‌ی مسائل از شر این مشکلات خلاص کند، پس با ما همراه باشید!

آخرین ویرایش توسط مدیر

ZARY MOSLEH

نویسنده انجمن + منتقد انجمن
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,536
پسندها
14,413
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• مدیر
IMG_20230111_234636_553.jpg
"والقلم و مایسطرون"
نویسنده‌ی عزیز، ضمن خوش‌آمد گویی، سپاس از انتخاب این انجمن برای منتشر کردن داستان خود،
خواهشمندیم قبل از تایپ داستان خود قوانین زیر را به دقت مطالعه فرمایید!
قوانین **♡ تاپیک جامع مسائل مربوط به داستان‌کوتاه ♡**

و برای پرسش سوالات و اشکالات خود در رابطه با داستان به لینک زیر مراجعه فرمایید!
♧♡ تاپیک جامع برای مسائل رمان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

کمدین پوچ شده

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
15/4/21
ارسالی‌ها
160
پسندها
1,034
امتیازها
6,463
مدال‌ها
7
سطح
8

• نویسنده موضوع
بچه که بودم از مسعود فراستی بدم می‌آمد. شاید اگر آن زمان یک دفترچه برمی‌داشتم و تصور ذهنی‌ام را از او می‌نوشتم این‌گونه بود که این باخود درگیر حتماً هر شب با زنش دعوایش می‌شود و می‌آید و از آدم و عالم ایراد می‌گیرد! این چه وضعش است؟ مردک باید یه جعبه شیرینی بگیرد و با خودش آشتی کند جای این کارها! بزرگتر که شدم فهمیدم فراستی کار خاصی نمی‌کند؛ زندگی می‌کند، البته به عنوان یک منتقد! لابد پس از این حرف‌ها فکر می‌کنید من در آینده فراستی را به عنوان الگوی تمام و کمال زندگی‌ام انتخاب کردم و عاشقش شدم؟ باید بگویم حدس اشتباهی دارید. من هنوز هم باب خیلی چیزهای دیگر از فراستی بدم می‌آید و نکته‌ی بعدی این است که بخش فراستی‌گونه‌ی انتقادی وجود من هرگز عاشق کسی نمی‌شود و به عنوان الگو انتخابش نمی‌کند...

آخرین ویرایش توسط مدیر

کمدین پوچ شده

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
15/4/21
ارسالی‌ها
160
پسندها
1,034
امتیازها
6,463
مدال‌ها
7
سطح
8

• نویسنده موضوع
پس از این‌که نقد و نویسندگی را به طور کامل فرا گرفتم، روانشناسی خواندم و مطبی تاسیس کردم مخصوص انسان‌های خاصی که در این جامعه‌ی عامه‌پسند گم شده بودند. اسمش را هم گذاشتم فراستی‌کده تا در آن‌جا صریح و صادقانه و پوست‌کنده به آن‌ها یاد دهم فراستی باشند. البته فراستی بودن کمی فراتر از ایرادگیری‌های شجاعانه به چیزهای بزرگ‌شده و آبکی‌ست. برای فراستی بودن باید به دنبال اصول و حقیقت در کیفیت کار گشت و نه فکر و نظر. فکر از عقاید فرد سرچشمه می‌گیرد و نظر از سلیقه که این دو را باید شنید و به نزدیک‌ترین سطل زباله‌ی ذهنی منتقل کرد. البته چون فراستی چنین آدمی نبود من یک چیزهایی را در او تغییر دادم و یک فراستی خیالی ساختم، یک فراستی تکمیل‌شده و باشعور تا مردم از او پیروی کنند. راستش از واقعیات و خصوصاً...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] MIELE

کمدین پوچ شده

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
15/4/21
ارسالی‌ها
160
پسندها
1,034
امتیازها
6,463
مدال‌ها
7
سطح
8

• نویسنده موضوع
نایروبی را که دید با خودش گفت حتما چون او بازیگر نیست محبوبیت ندارد. اما من علاوه بر این‌که به او فهماندم محبوبیت یک چیز چرت و نسبی‌تر و بی‌ارزش‌تر از واقعیات و نقد و منطق است اضافه کردم:
- چون بازیگر نیستی نه، چون فراستی نیستی.
از من پرسید:
- چی‌چی‌ستی؟
و من برایش توضیح دادم که باید از نظرات سلیقه‌ای نقد دربیاورد. خر شرک هم می‌تواند بنا بر سلیقه یک عده از مردم در یک محدوده‌ی زمانی خاص محبوب شود. آن مردم هم اگر فردا خر شرک یا سوفیا لورن را کنار نگذارند، بالاخره یک روز می‌میرند، خر شرک هم می‌میرد و سوفیا لورن هم می‌میرد و حتی او هم روزی می‌میرد؛ بنابراین باید به جای تصویری که دیگران با سلیقه‌های متفاوت و رنگارنگ از او می‌خواهند تصویر ذهنی موردعلاقه‌اش را بیابد. گیج‌تر شد. دوم دبستان که...

آخرین ویرایش توسط مدیر
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.