• تذکر:

نویسندگان عزیز از نوشتن رمان‌هایی با محتوای غیر اخلاقی خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی صحنه رمان شما بدون تذکر توسط ناظرین حذف خواهد شد.

مواردی که شامل موضوعات غیراخلاقی می‌شود عبارت‌است از:

1. پرداختن به زندگی افرادی با گرایش های خاص مانند (هم‌جنس‌گرایی، ....)

2. بیان صریح عقاید سیاسی در رمان‌ها و زیر سوال بردن چارچوب‌های جامعه اسلامی

3. بیان توصیف صریح جنسی و به کار بردن کلمات ناشایست.

و...

قبل از ایجاد رمانتان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. اسم رمان خود را طوری انتخاب کنید که داری مصادیق مجرمانه و خلاف عرف جامعه نباشد.

2. از به کار بردن کلمات جنسی و مواردی که با شئونات اسلامی مغایرت دارد، به جد خودداری کنید.

3- برای تایپ رمان می توانید طبق تاپیک آموزشی زیر رمان خود را ارسال کنید:

کلیک کنید

4. با مطالعه رمان‌های نویسندگان انجمن به آن‌ها امید نوشتن خواهید داد.

کلیک کنید

در حال تایپ رمان گل برفی | بریسکا کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع briska
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 94
  • بازدیدها 7,942
  • کاربران تگ شده هیچ

briska

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
6/8/20
ارسالی‌ها
208
پسندها
1,444
امتیازها
9,913
مدال‌ها
10
سطح
9

• نویسنده موضوع
لحن صدای لوپیتا پرغصه بود. قلبم با شنیدن این کلمات به درد آمد. بیشتر از این نتوانستم در آن جمع بمانم. از جایم بلند شده و بعد برداشتن پالتویم که رو مبل بود، از خانه بیرون آمده، پاکت سیگارمو از جیب پالتویم درآورده، یکی‌ را روشن کردم. هجوم گرم دود که ریه‌هایم را پر کرد، احساس خوبی برایم دست داد و سردردم را کاهش داد.
موگه

ساعت یک ظهر بود، همگی وسط جنگل بودیم. همه جا پوشیده از برف بود. برف بند آمده بود؛ اما به قول فرشته فایقی نفس سرما بر تن لخت درختان، یخ بسته بود. خوشحال بودم؛ چون دقایقی بعد به غار کوشک‌بوکو می‌رسیدیم. می‌گفتند، تنفس کردن در این غار برای بیمارانی که مانند من آسم دارند خیلی مفید است. بچه‌ها ساکت و آرام در کنار هم قدم برمی‌داشتند. شاید تنها دلیل سکوت‌شان صدای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر
امضا : briska

briska

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
6/8/20
ارسالی‌ها
208
پسندها
1,444
امتیازها
9,913
مدال‌ها
10
سطح
9

• نویسنده موضوع
ولی زینب بی‌خیال بحث را عوض کرد:
- فقط اگه چیزی درباره تاریخچه غار کوشک‌بوگو می‌دونید به منم بگید!
لبخند رضایت بر لب‌هایمان بیشتر از هرچیز دیگری به چشم می‌آمد، او دیگه آن دختر ساکت و آرام نبود، توانسته بود با ترسش رو‌به‌رو شود و این باعث خرسندی همه‌مان شده بود. برای پاسخ‌گویی دنیز داوطلب شد. ولی مارال چون احساس می‌کرد، ممکن است بعدأ بین او و نامزدش تنشی صورت بگیرد، مخالفت کرد و با لحن بامزه‌ای گفت:
- نخیرم عزیزم، اطلاعات من بیشتره!
و لبخند گشادی به رویش زد. از این حرکت مارال خنده‌ای به لب دنیز آمد، باشه‌ای گفت و جواز صحبت کردن را به مارال داد. سپس خودش دست محمد را گرفت، جلوتر از همه ما به حرکت درآمد. من، مارال و بقیه بچه‌ها به تبعیت از آن‌دو دنبالشان به راه افتادیم. تینا که با من...

آخرین ویرایش توسط مدیر

briska

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
6/8/20
ارسالی‌ها
208
پسندها
1,444
امتیازها
9,913
مدال‌ها
10
سطح
9

• نویسنده موضوع
با این‌که پل کاملاً خلوت بود؛ ولی داخل غار یک تعداد معدودی از بازدیدکنندگان به مشاهده می‌رسیدند. هم‌زمان با ورودمان نقشه تبلیغاتی مرسین و کتابچه در وصف مرسین برای‌مان توزیع شد. با نگاه کوتاهی به کتابچه، سوالی که ذهنم را به خود مشغول کرده بود و با مخاطب قرار دادن مارال بر زبان آوردم:
- یعنی خوب شدن حال آنا می‌تونه دلیل علمی هم داشته باشه؟ تو در این‌باره چیزی می‌دونی مارال؟
لبخند کوچکی روی لبش نمایان شد، اشاره‌ای به صخره‌های داخل غار کرد و در پاسخ گفت:
- خب، نظر به باور مردم عناصری که از این صخره‌ها فیلتر میشن، با قطرات آب در هوا مخلوط شده و خواص درمانی برای بیماران مبتلا به آسم به دست می آورند.
با خودم فکر کردم:
(یعنی ممکنه؟!)
که صدای علی من را بخودم آورد:
- دقیقاً!

پشت سرم...

آخرین ویرایش توسط مدیر

briska

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
6/8/20
ارسالی‌ها
208
پسندها
1,444
امتیازها
9,913
مدال‌ها
10
سطح
9

• نویسنده موضوع
نگاهم را به میزی دوختم که بچه‌ها دورش جمع شده بودند. پر بود از دستبند توری سوزنی، پارچه پنیر و آهن‌ربای کودک که برای فروش بودند. دختر فروشنده موهای مشکی و چشم‌های سبز پررنگ و درشتی داشت. ظاهراً یکی از دوستان مارال بود؛ چون با هم گرم صحبت بودند. دنیز و تینا یک ست دست‌بند دوستی مشکی برداشته بودند که توسط آهن‌ربا به هم وصل می‌شد. در دست‌های زینب یک مجموعه از آهن‌ربای کودک بود. مشغول تماشای قطب‌های آن بود که با رنگ مشخص شده بود. لو‌پیتا بین دخترها نبود. وقتی نگاهی به اطرافم انداختم؛ متوجه شدم مشغول نوشیدن چای با پسرها هست. بعید می‌دانستم نیم ساعت پیاده‌روی خسته‌اش کرده باشد؛ چون به آن عادت داشت. به احتمال زیاد سردش بود؛ چون برخلاف عادت ترک‌ها استکان چای‌ بزرگی در دستانش بود. نگاهم را از...

آخرین ویرایش توسط مدیر

briska

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
6/8/20
ارسالی‌ها
208
پسندها
1,444
امتیازها
9,913
مدال‌ها
10
سطح
9

• نویسنده موضوع
ولی همیشه ویدیوهای آموزشی آن‌ را دنبال می‌کردم. ترک‌ها رنگ، آب و روغن حیوانی را مخلوط می‌کردند. سپس آن‌ را روی آب شکل می‌دادند و بعد از این‌ که شناور می‌شد. خیلی ماهرانه به کاغذ انتقال می‌دادند. غرق تماشای تابلوها بودم که بوی عطری در دماغم پیچید. بی‌اختیار لبخندی بر لب‌هایم نشست. لحظه‌ای که در کنارم ایستاد، نگاهم را بالا آوردم و به صورتش دوختم. علی نیز لبخندم را جواب داد. سپس چشم‌هایش روی تابلوها به حرکت درآمدند و زیر لب زمزمه کرد:
- واو، بی‌‌نظیره!
نگاهش را دنبال کردم. بعد چندبار دید زدن، برای لحظات طولانی روی رز سیاه ثابت ماند. قلبم فشرده شد، انتخاب هردوی‌مان یکی بود. با صدای آرامی پرسید:
- این چطوره موگه؟
مثل خودش آرام زمزمه کردم:
- من که خیلی عاشقشم، علی!
لبخند دندان‌نمایی به رویم...

آخرین ویرایش توسط مدیر